Demir İnşaat'tan Seferberlik Kampanyasına Destek

'Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti' sloganıyla hayata geçirilen konut seferberliğine bir destek de Demir İnşaat'tan geldi.

Demir İnşaat'tan Seferberlik Kampanyasına Destek
17.02.2017 - Cuma

Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYODER) tarafından gayrimenkul sektöründe 'Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti' sloganıyla hayata geçirilen konut seferberliğine bir destek de Demir İnşaat'tan geldi.

La Romance, Ayışığı Butik ve Demir La Vida ile projeye destek veren Demir İnşaat, 31 Mart’a kadar devam edecek seferberlik kapsamında konut almak isteyenlere yüzde 5 peşinatla, 0,45 vade oranı ile 120 ay, yüzde 0.79 ile 240 ay vade fırsatı veriyor.

HAMİT DEMİR: SORUMLU BİR DAVRANIŞ SERGİLEDİĞİMİZ İÇİN MUTLUYUZ

Kampanya ile ilgili konuşan Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, tarihi bir kampanyaya destek verdikleri için mutlu olduklarını söyledi. Hamit Demir, kampanyanın Türkiye’nin ekonomisi ve geleceğine olan inancın bir göstergesi olarak başlatıldığına dikkat çekerek, GYODER üyüsi olarak da bu projeye destek vererek sorumlu bir davranış sergilediklerini dile getirdi.

GÖREVİMİZ ÜLKEMİZE DESTEK VERMEK

Türkiye ekonomisinin her geçen gün büyümeye devam ettiğini aktaran Hamit Demir, "Bu büyümeyi hızlandıracak, ülkemizin gücüne güç katacak her türlü seferberliğe Demir İnşaat olarak destek vermek, en büyük görevlerimiz arasında yer alıyor. GYODER üyesi olarak, GYODER’in başlattığı dev seferberliği destekleyerek bu görevimizi yerine getiriyoruz. Gayrimenkul sektörünü bir araya getiren kampanyayla ortaya çıkardığımız sinerjinin, sektöre ve Türkiye ekonomisine çok önemli faydaları olacağını düşünüyorum.Şirket olarak 31 Mart’a kadar sürecek seferberlikle, 3 projemizde yüzde 0,45 vade oranı ile 120 ay, yüzde 0,79 ile 240 ay vadeli ödeme planı uygulayacağız" şeklinde konuştu.

Fırsat Projeleri