Daire Kartal'da, 8 Mart'a Özel Yüzde 12 İndirim Kampanyası!

Gayrimenkul sektöründe art arda gelen kampanyalar, yatırımcılara ulaşılabilir rakamlarla ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

Daire Kartal'da, 8 Mart'a Özel Yüzde 12 İndirim Kampanyası!
08.03.2017 - Çarşamba

Gayrimenkul sektöründe art arda gelen kampanyalar, yatırımcılara ulaşılabilir rakamlarla ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Bu kampanyalardan biri de Bodur Gayrimenkul’ün, Kartal lokasyonunda konumlandırdığı “Daire Kartal” projesinde başladı. Kampanya, 8 ila 12 Mart tarihlerinde arasında yatırımcılara yüzde 12 indirim olanağı ile ev sahibi olma şansı tanıyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nın yatırım değeri en yüksek lokasyonları arasında yer alan Kartal’da bulunan Daire Kartal projesi, başlatılan kampanya ile yatırımcıların hayallerini süsleyen eve kavuşmalarını sağlıyor. Kartal’da konumlanan konut projesinde, Bodur Gayrimenkul güvencesi ile yeni bir kampanya başlıyor.

Daire Kartal projesinde, yatırımcılara peşinat olmadan daire sahibi olmanın yanı sıra, eve taşındıktan sonra taksitlere başlama olanağı sunuyor. Öte yandan, 60 ay 0 faiz olanağı sunan proje, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ nedeni ile başlatılan kampanyası 8-12 Mart tarihlerini kapsıyor.

Taksitlere, Taşınınca Başlayın!


Yatırımcılara ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açan proje, gerek merkezi noktada yer alıyor olması ve gerekse her türlü ulaşım olanağına sahip. Daire Kartal projesinde daireleri, 355 bin TL’den yatırımcılara ulaşıyor. Proje, zarif mimarisi ve adalar manzarası sayesinde hem kazançlı hem de keyifli bir yaşam sunuyor.

Daire kartal projesinde, konut alacak yatırımcılara peşin ödemede yüzde 10 indirime ek olarak, yüzde 2 indirim avantajı sunuyor. Cazip ödeme koşulları sayesinde yatırımcılardan büyük ilgi gören proje, gerek daire tipleri ve gerekse aydınlık, iç mekanları ile fark yaratıyor.

Fırsat Projeleri