Çocuklar İçin Renkli Bir Dünya: Evim Yüksekdağ

Çocuk park alanlarına büyük önem veren Evim Yüksekdağ, yeni nesil mimarı anlayışıyla ailelerin tercihi oluyor.

Çocuklar İçin Renkli Bir Dünya: Evim Yüksekdağ
07.12.2017 - Perşembe

Çocukların rahatça oyun oynayabileceği geniş ve özel güvenlikli alanlar ebeveynlerin konut seçimi için önceliklerinden biri oluyor. Böylelikle şirketler daha çok aile projelerine yöneliyor.

Yüzde 70 Yaşam Alanı

Konut sektörü sadece yapı kalitesi ve tekniklerinde değil, mimari ve konsept çalışmalarında da büyük gelişim gösteriyor. Arazisinin yüzde 70’ini yaşam alanı olarak belirleyen ve çocuk park alanlarına büyük önem veren Evim Yüksekdağ, yeni nesil projesiyle bu yenilikçi akımın öncülerinden. 2+1 ve 3+1 konseptiyle yalnızca ailelere yönelik bir proje gerçekleştiren Yüksekdağ, Beylikdüzü’nde çocukların gönül rahatlığıyla koşup oynayacağı, parklarında hoşça vakit geçireceği bir dünyanın kapılarını Haziran’da açıyor.

Yüksek Fayda, Düşük Maliyet

Atatürk Havalimanı’na 15 dakika, 3’üncü havalimanına 25 dakika, metrobüse 3 dakika mesafesiyle Evim Yüksekdağ Konutları, şehir merkezine yakın fakat gürültüsünden uzak bir yerde yükseliyor. Fiyatları 297 bin ila 530 bin TL arasında değişen Evim Yüksekdağ, yüksek faydayı düşük maliyetle sunuyor. Ev alma kararında diğer bir öncelik ise lokasyon. Özellikle büyükşehirlerde trafik sorunundan bunalanlar işlerine, çocukların okuluna ve sosyal hayata yakın ilçeleri seçiyor. Son dönemde ise metro ve metrobüse yakın noktada konumlanan konut projeleri tercihlerde ilk sıraları alıyor. 

Sosyal Bir Yaşam

Evim Yüksekdağ, çocukların bilgisayar başında olmasındansa, samimi bir mahallede güvenli bir ortamda sosyalleşmesi ve vakit geçirmesini amaçlıyor. Anne ve babalar, artık çocuklarının yeşille iç içe büyümesini istiyor. Ailelerin açık havada, doğa içinde keyifli zaman geçirmelerini sağlarken diğer yandan komşu ailelerle bir araya gelip kaynaşma imkanı da sunuyor.

Fırsat Projeleri