CNR Emlak Fuarı'na Geri Sayım Başladı

5. Gayrimenkul Yatırımları Projeleri ve Finansmanı Fuarı bu yıl 23 Kasım-26 Kasım tarihlerinde CNR Expo Yeşilköy’de gerçekleşecek. İşte ayrıntılar…

CNR Emlak Fuarı'na Geri Sayım Başladı
17.11.2017 - Cuma

Gayrimenkul sektörünün ve yatırımcıların dört gözle beklediği 5. Gayrimenkul Yatırımları Projeleri ve Finansmanı Fuarı 23 Kasım’da açılıyor…

Emlak sektöründe ve yatırımcılar tarafından sabırsızlıkla beklenen 5. CNR Emlak Fuar’ının açılışı 23 Kasım tarihinde yapılacak. CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TOKİ’nin destekleriyle CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenecek olan 2. CNR İstanbul Emlak Zirvesi ve 5. CNR Emlak Fuarı’nın açılışını Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, TOKİ Başkanı M. Ergün Turan, TMB Başkanı Mithat Yenigün yapacak. 


CNR İstanbul Emlak Zirvesi, sektörün özellikle yatırım ve finansman konularının tartışılacağı, projelerin ve bu projelerin bulundukları coğrafyaların da tanıtılacağı bir zirve olacak. 23-26 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan 5. CNR Emlak Fuarı da yatırımcıları, proje sahiplerini ve finansman sektörünü bir araya getirecek. 

CNR Emlak Fuarı’na Kimler Katılıyor?

Açılışını Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin yapacağı CNR Emlak Fuarı zirvesindeTOKİ Başkanı M. Ergün Turan, Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Mithat Yenigün, Konutder Başkanı Altan Elmas, Türkiye Varlık Fonu Başkan Vekili Himmet Karadağ, God Father of Green” (Yeşilin Babası) lakaplı Jerry Yudelson, İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım ve Saudi Aramco Proje Direktörü Emad Johar gibi sektörün duayen isimleri konuşma yapacaklar. 

“Şimdi Türkiye’ye Yatırım Zamanı”

‘Şimdi Türkiye’ye Yatırım Zamanı’ temalı 2. CNR Emlak Zirvesi ve 5. CNR Emlak Fuarı her sene olduğu gibi bu yıl da pek çok yerli ve  yabancı yatırımcıyı bir araya getirecek. CNR Emlak 2017 Fuarı’na, Avrupa, Asya, BDT, Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu ve Körfez ülkeleri gibi dünyanın bir çok bölgesinden yatırımcılar bekleniyor. 23 Kasım’da saat 09:30’da başlayacak olan fuar, 26 Kasım saat 18:00’da sona erecek. 250 kadar katılımcının hedeflendiği CNR Emlak Fuarı, 20 bin metrekarelik bir alanda gerçekleştirilecek.

CNR Emlak Fuarı’na Nasıl Ulaşırım?

Fuara ulaşım birçok yoldan kolaylıkla yapılabiliyor. Şehir merkezi ve havalimanına rahat ve hızlı bağlantı sağlayan metro, metrobüs, marmaray ve ido hatları fuarlara yüzbinlerce kişinin hızla ve en kolay biçimde ulaşmasını sağlıyor.
Alternatif arterler E5, TEM Otoyolu ve Sahil Yolu’nun kesişme noktasında olan CNR EXPO’nun sahip olduğu konum avantajı bununla da bitmiyor. Marmaray, Bakırköy ve Yenikapı Deniz Otobüsü İskeleleri’ne olan yakınlık da ayrı bir avantaj.

Metro İle Ulaşım: Hacıosman – Yenikapı metrosu ile Havalimanı bağlantısını kullanarak "Dünya Ticaret Merkezi - İstanbul Fuar Merkezi" istasyonunda inip CNR EXPO'ya gelebilirsiniz.
Marmaray İle Ulaşım: Anadolu yakasından Marmaray - Yenikapı Havalimanı Metro bağlantısını kullanarak "Dünya Ticaret Merkezi - İstanbul Fuar Merkezi" istasyonunda inip CNR EXPO'ya gelebilirsiniz.

Metrobüs İle Ulaşım: Avcılar – Söğütlüçeşme Metrobüs hattı ile Ataköy - Şirinevler durağına ulaşıp, Havalimanı Metro bağlantısını kullanarak "Dünya Ticaret Merkezi - İstanbul Fuar Merkezi" istasyonunda inip CNR EXPO'ya gelebilirsiniz.
IDO Deniz Otobüsleri İle Ulaşım: Deniz otobüsü hatlarını kullanarak Bakırköy iskelesine ulaşıp kolaylıkla CNR EXPO'ya gelebilirsiniz.
İETT Otobüsleri İle Ulaşım: İETT otobüs bağlantılarını kullanarak şehrin pek çok noktasından kolaylıkla Havalimanı Metrosu istasyonlarına ulaşabilir "Dünya Ticaret Merkezi - İstanbul Fuar Merkezi" istasyonunda inip CNR EXPO'ya gelebilirsiniz.

Tramvay İle Ulaşım: Kabataş-Bağcılar Tramvay hattı ile kolaylıkla Havalimanı Metrosuna ulaşabilir "Dünya Ticaret Merkezi - İstanbul Fuar Merkezi" istasyonunda inip CNR EXPO'ya gelebilirsiniz.
Şehirler Arası Otobüs İle Ulaşım: Türkiyenin her noktasından Esenler Otogarına ulaşabilir, kolaylıkla Havalimanı Metrosu’na geçebilir ve "Dünya Ticaret Merkezi - İstanbul Fuar Merkezi" istasyonunda inip CNR EXPO'ya gelebilirsiniz.
Hava Yolu İle Ulaşım: Türkiyenin ve Dünyanın her noktasından İstanbul’a hergün düzenlenen binlerce direkt uçuş ile İstanbul Yeşilköy Havalimanına gelebilir, uçağınızdan indikten 5 dakika sonra havalimanı’nın yanıbaşında konumlanmış bulunan CNR EXPO'ya kolayca ulaşabilirsiniz.

CNR Emlak Fuarı Nerede?

Fırsat Projeleri