Cityscape Global, Ziyaretçi Sayısını Arttırdı

Uluslar arası gayrimenkul sektörünü bir araya getiren Cityscape Global 2017’yi bu yıl daha fazla kişi ziyaret etti…

Cityscape Global, Ziyaretçi Sayısını Arttırdı
18.09.2017 - Pazartesi

11-13 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen ve gayrimenkul ve mimarlık dünyasının en önemli küresel buluşmalarından biri olarak kabul edilen Cityscape Global 2017 bu yıl daha fazla kişi tarafından ziyaret edildi.

Dubai’de düzenlenen ve küresel sektör temsilcilerine ev sahipliği yapan fuar, bu yıl ziyaretçi sayısını %25 arttırdı. Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin beraberindeki heyetle birlikte ziyareti Cityscape Global 2017’nin en önemli gündem maddelerinden biri oldu.

Körfez ve uluslararası yatırımcıların Türkiye ilgisinin azalmadığı görülen fuarda, Cityscape Fuarları Türkiye Temsilcisi İstexpo Genel Müdürü İsmail Sezen, “Konferanslar ve yarışmanın da eşlik ettiği fuar, 3 gün süreyle küresel bir buluşma noktası oldu” dedi.

Türkiye'den 14 Marka Yer Aldı

Dubai World Trade Center’da düzenlenen Cityscape Global, 42 bin metrekareye yayılan dev fuarın yanı sıra düzenlenen konferanslar ve yarışma ile de gerçek anlamda bir küresel buluşma platformuna dönüştü. 26 ülkeden 300 katılımcı firmanın stand açtığı fuara, 1.150 konuşmacı ve delege de katıldı. Türkiye’den de 14 markanın yer aldığı küresel buluşmada bu yıl ziyaretçi sayısı öngörülerin de üzerine çıkarak, %25 artış gösterdi. 

 Cityscape Global 2017’de, Türkiye’den iki firma da sponsorlar arasında yer aldı. Küresel buluşmada Maryapı Silver Sponsor ve Vitra da Platinum Awards Sponsor olarak yer aldılar. Citysape Global’de bu yıl; API Grup, Aremas, Avrupa Konutları, Bekir Erkuş Gayrimenkul, Cathay Grup, Eczacıbaşı Yapı Gereçleri, Emlak Konut, EMS Yapı, Garanti Koza, Mar Yapı, SPDO Mimarlık, Tabanlıoğlu Mimarlık ve Tahincioğlu olmak üzere Türkiye’den toplam 14 firma katıldı.
 

Fırsat Projeleri