Cityscape 2017'Ye Hangi Türk Firmaları Katıldı?

Dünyanın en önemli gayrimenkul fuarlarından olan Cityscape Global 2017 Dubai'de açıldı. Bugün sona erecek olan fuara Türkiye’den birçok firma katıldı.

Cityscape 2017'Ye Hangi Türk Firmaları Katıldı?
13.09.2017 - Çarşamba

15'inci kez gerçekleştirilen ve dünyanın en önemli gayrimenkul fuarlarından biri olarak kabul edilen Cityscape Global 2017, Dubai'de kapılarını açtı.

11-13 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Cityscape Global 2017'de 26 ülkeden 300 katılımcı firma, 1.150 delege ve konuşmacı yer alıyor. Dubai World Trade Center'da, 42.000 metrekarelik devasa bir alanda düzenlenen Cityscape Global, her zamanki gibi alanındaki en prestijli küresel buluşma platformlarından biri. 

Türkiye’den Hangi Firmalar Var?

Cityscape Global’in ana sponsorlarından ikisi de bu yıl Türkiye’den oldu. Fuarda Maryapı, Silver Sponsor, Vitra ise Platinum Awards Sponsor oldu. Fuara Türkiye’den bir çok firma katılım gösterdi. İşte Cityscape 2017’ye Türkiye’den katılan inşaat, yapı ve mimarlık firmaları:
API Grup, 
Aremas, 
Avrupa Konutları, 
Bekir Erkuş Gayrimenkul, 
Cathay Grup, 
Eczacıbaşı Yapı Gereçleri, 
Emlak Konut GYO, 
MS Yapı, 
Garanti Koza, 
Mar Yapı, 
SPDO Mimarlık,
Tabanlıoğlu Mimarlık 
Tahincioğlu Grubu

 

Körfez Yatırımcıları İçin Ülkemiz İçin Ciddi Bir Merkez


Fuar hakkında görüşlerini dile getiren Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, "Körfez yatırımcıları için ülkemiz ciddi anlamda bir cazibe noktası ve göz ardı edilemeyecek bir merkez. Ülkemizin, bu bölgeye ve insanına olan kültürel ve coğrafi yakınlığı yabancı yatırımcıların Türkiye'yi tercih etmelerinde etken rol oynuyor. Cityscape Global sektörün önemli sahnelerinden birisi ve Emlak Konut olarak biz de bu sahnede uzun bir süredir düzenli olarak bulunmaya özen gösteriyoruz. Bu senede fuar boyunca dışa açılmanın öneminin farkında olarak Körfez yatırımcılarına projelerimizi anlatıp ülkemizi tanıttık. Burada ülkemizde son dönemde konut sektöründe sağlanan devlet eliyle teşvikler ve bu sektörün oyuncularının elini taşın altına koymasıyla birlikte yatırımcıya sağlanan cazip fırsatların daha geniş kesimlere duyurulup özellikle yabancı yatırımcıya yönelik tanıtım ve bilgilendirme faaliyetlerini gerçekleştirmeye çalıştık. Bu bağlamda Dubai'de Orta Doğu ve Avrupa ülkelerinde ofis açma çalışmalarımızda tüm hızıyla devam ediyor. Tüm Türk şirketlerimiz burada yabancı gruplarla ve yatırımcılarla iletişim halinde olarak, kendi markasını, Türk inşaat sektörünün gücünü, potansiyelini ve öz güvenini uluslararası platforma taşıdı" dedi.
 

Fırsat Projeleri