Ceylan İnşaat'tan Yüzde 10 Bayram İndirimi!

Ceylan İnşaat’ın inşa ettiği  Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları, lansman avantajının yanı sıra, Kurban Bayramı’na özel bir kampanya başlattı.

Ceylan İnşaat'tan Yüzde 10 Bayram İndirimi!
27.08.2017 - Pazar

Ceylan İnşaat’ın inşa ettiği  Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları, lansman avantajının yanı sıra, Kurban Bayramı’na özel bir kampanya başlattı.

Ceylan İnşaat, Kurban Bayramı yüzde 10 indirim fırsatı sunuyor. Projede yer alan daireler 568 bin TL’den başlayan fiyat, 2bin 200 TL’den başlayan taksit ve 72 ay faizsiz seçenekleri ile yatırımcılara ulaşıyor. Ceylan İnşaat’ın  Bağdat Caddesi ile Fenerbahçe Stadı’na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda’ya ise, 750 metre uzaklıkta inşa ettiği ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları lansman fiyatlarıyla  yatırımcılara ulaşıyor.

Toplam 5 bin 800 m2 alan üzerinde   25 katlı tek blok olarak yükselen ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesinde, toplam 192 rezidans daire, 9 ofis ve 6 ticari birim yer alıyor.Projede yer alan konutları büyüklükleri ise,  91 ila 204 m2  arasında değişiyor ve 1+1, 2+1 ve 3+1 alternatiflerinden oluşuyor.

 ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesinden, ev sahibi olmak isteyenler, 568 bin TL’den başlayan fiyat ile 2 bin 200 TL’den başlayan taksit ve 90 ay faizsiz olanaklarla hayallerindeki eve kavuşuyor.

Projenin Yüzde 50’si Satıldı!

Ceylan İnşaat kampanya kapsamında yatırımcılara, projede yer alan daire ve ticari alanlar için yüzde 45 kar avantajıyla, peşin fiyatına vade farksız 72 aya varan vade seçenekleri ile taksit imkanı da sunuyor.

Ceylan İnşaat, Kadıköy Göztepe’de hayata geçirdiği projede, daire teslimlerinin Ocak 2019’da yapılmasını hedefliyor. Konum sayesinde ulaşım avantajına sahip olan proje; Metro, Marmaray, Avrasya Tüneli, metrobüs ve deniz yolu gibi bir çok ulaşım aksına yakın mesafede yer alıyor.

360 derece manzara sunan seyir terası ve kış bahçesi ile barbekü alanı bulunan projede,  açık yüzme havuzu, fitness center, SPA, sauna, buhar odası, Türk hamamı, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu,  ve kapalı otopark da  mevcut.

 

Fırsat Projeleri