Ceylan İnşaat Yılın İnşaat Projesi Ödülünü Aldı

2017 Altın Palmiye Ödülleri'nin bu yılki sahibi  'Zer' markalı projeleriyle Ceylan İnşaat oldu.

Ceylan İnşaat Yılın İnşaat Projesi Ödülünü Aldı
09.08.2017 - Çarşamba

2017 Altın Palmiye Ödülleri'nin bu yılki sahibi  'Zer' markalı projeleriyle Ceylan İnşaat oldu. Ceylan İnşaat, 'Yılın İnşaat Projesi' ödülüne layık görüldü.


Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Altın Palmiye'den ödülle dönen Ceylan İnşaat, ödülü Zer markalı projeleri ile aldı. Zorlu Center Raffles Hotel'de düzenlenen ödül töreninde Ceylan, Zer ismiyle hayata geçirdiği projeleriyle 'Yılın İnşaat Projesi' ödülünü aldı.


Ceylan İnşaat 'Yılın İnşaat Projesi' ödülünü; Zer Bakırköy, Zer Mecidiyeköy, Zer Bostancı, Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Zer Göztepe, Zer Levent ve Zer Kartal olmak üzere 2000 konut ve ticarilerden oluşan 'Zer' projeleri ile aldı.


Ödül töreninde konuşan Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, "Yaptığımızın işin takdir edilmesi çok güzel. Uzman bir ekip tarafından bu ödüle değer bulunmuş olmak bizim motivasyonumuzu daha artırdı. Aslına bakarsanız aldığımız bu ödül, işimizi ne kadar iyi yaptığımızın bir kanıtı. Ceylan İnşaat Ailesi olarak, çok büyük bir ekibiz ve el ele vererek daha güzel işlere birlikte imza atacağız" dedi.


Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, ödülü Türkiye'nin en önemli tiyatro oyuncularından Süheyl-Behzat Uygur kardeşlerden aldı.
 

Fırsat Projeleri