Çayırova'nın Yeni Cazibe Merkezi Bu Cadde Olacak!

Karma konsepte sahip olan Cadde Alyans projesi, residance ve alışveriş alanlarıyla Çayırova’nın yeni çekim merkezi olacak.

Çayırova'nın Yeni Cazibe Merkezi Bu Cadde Olacak!
20.09.2017 - Çarşamba

Karma konsepte sahip olan Cadde Alyans projesi, residance ve alışveriş alanlarıyla Çayırova’nın yeni çekim merkezi olacak.

Çayırova; planlı kentleşme, devlet destekli büyük projeler, sanayi ve hizmet sektörünün büyük markaları tarafından yapılan yatırımlar gelişen bir bölge. Bu bölgede Alyans İnşaat, hem yatırım değerini arttıracak hem de bölge sakinlerine kaliteli yaşam sunacak yeni projeyi hayata geçiriyor. Gebze-Çayırova’nın merkezinde konumlanan Cadde Alyans projesi; Osmangazi Köprüsü, Körfez ulaşım hattı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne yakın alanda yer alıyor.

Az Katlı Ferah Daireler!

7 dönüm arazi üzerinde az katlı 5 blokta toplam 366 daireden oluşan projede; 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde konut seçenekleri bulunuyor. Alyans İnşaat tarafından inşa edilen proje, Altın Üçgenin oluşturduğu çevresel değer sayesinde yatırımcısına  yüksek bir prim potansiyeli sağlıyor. Cadde Alyans, özgün ve şık mimarisi, geniş sosyal olanakları ve sunduğu teknolojik yeniliklerle hem yatırım hem de oturum için oldukça geniş avantajlar sağlıyor.

Huzurlu Yaşamın Adresi!

Cadde Alyans projesinde, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk oyun alanı, fitness center, sauna, yürüyüş parkurları, teras bahçeleri, 24 saat güvenlik ve resepsiyon hizmeti mevcut. Projede yer alan, 6 ve 7  katlı olan 5 blokta 2+1 tip daireden 5+1 tip dubleks seçeneği olacak. Karma projede, 2+1’ler 100-156 m2, 3+1’ler 156-187 m2, 4+1 ve 5+1 dubleksler ise 223-304 m2 arasında değişen büyüklüğe sahip. Cadde Alyans’da daireler 350 Bin TL ile 700 Bin TL arasında değişen fiyatlar ve özel ödeme planlarıyla satışta. Proje teslimlerin 2019 yılı Eylül Ayında yapılması planlanıyor.

Fırsat Projeleri