ÇATIDER, 9. Ulusal Çatı Ve Cephe Konferansı Hazırlanıyor!

Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER)  tarafından 8 kezdir düzenlenen, Ulusal Çatı ve Cephe Sempozyumu, ‘konferansa’ dönüşüyo

ÇATIDER, 9. Ulusal Çatı Ve Cephe Konferansı Hazırlanıyor!
04.09.2017 - Pazartesi

Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER)  tarafından 8 kezdir düzenlenen, Ulusal Çatı ve Cephe Sempozyumu, ‘konferansa’ dönüşüyor.

Sektör temsilcileri ve akademisyenleri buluşturacak olan 9. Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı’nda, ‘Enerji Etkin, Ekolojik Çatı ve Cephe Sistemleri’ ele alınacak. Geniş katılımla gerçekleşmesi planlanan konferansta, çatı ve cephe sektörünün önde gelen şirketleri, enerji verimliliği sağlayan, ekolojik çatı ve cephe sistemleri ilk kez burda tanıtılacak.

ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanı Adil Baştanoğlu, “Firmalarımıza, yeni teknoloji ve uygulamalarını kamuoyuyla paylaşmak için çok önemli bir platform sağlıyoruz. Tüm şirketleri, bu inovasyon vitrininde yer alma fırsatını kaçırmamaya davet ediyorum” dedi.

ÇATIDER, Sektörü Konferans’ta Buluşturacak!

9. Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı’nda; çatı ve cephe sistemlerinin araştırma, geliştirme, tasarım, yapım, kullanım ve dönüştürme, konsept, malzeme ve teknoloji süreçleri ele alınacak. Konferans, iki gün boyunca sektör temsilcileri, akademisyenler, tasarımcılar, mimarlık öğrencileri ve diğer paydaşları bir araya getirecek.

ÇATIDER’in iki yılda bir düzenlediği, çatı ve cephe sektöründeki yeniliklerin nabzının attığı sempozyum, daha kapsamlı bir içerik ve yeniliklerin paylaşıldığı bir konferansa dönüşecek. 9. Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı, İstanbul Yapı-Endüstri Merkezi’nde (YEM) 12-13 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenecek.

Konferansın ana teması; çevreci, verimli ve sürdürülebilir yapısı nedeniyle dünya gündeminde giderek önem kazanan ‘Enerji Etkin, Ekolojik Çatı ve Cephe Sistemleri’ olacak. 9. Ulusal Çatı ve Cephe Konferansı, sektörün inovatif vitrinine dönüşecek.

Fırsat Projeleri