Caner Erkin Yeni Evine 7 Milyon Dolar Ödedi

Ünlü futbolcu Caner Erkin, 7 milyon dolara, Miami Sunny İsles Beach’te okyanus manzaralı bir daire satın aldı.

Caner Erkin Yeni Evine 7 Milyon Dolar Ödedi
04.10.2017 - Çarşamba

Miami Sunny İsles Beach’te okyanus manzaralı bir daireyi satın alan Caner Erkin yeni evi için 7 milyon dolar ödedi.

Takvim’in haberine göre, yurt dışından ev isteyen eşini kırmayan ünlü futbolcu Caner Erkin, 7 milyon dolara, Miami Sunny İsles Beach’te okyanus manzaralı bir daire satın aldı. 

Kaporayı Hemen gönderdi

Beşiktaşlı Caner Erkin'in eşine yaptığı jestlerin ardı arkası kesilmiyor. Ünlü futbolcu, yurt dışından ev isteyen eşinin bu isteğini de kırmadı. Erkin'in Miami Sunny İsles Beach'teki okyanus manzaralı 'Porsche Design Tower' adlı gökdelenden 7 milyon dolara (25 milyon TL) lüks bir rezidans satın almak için kolları sıvadı. Eşiyle lüks daireye hayran kalan futbolcu, kaporayı hemen gönderdi.

Hande-Erdinç Acar'a Komşu Oldular

Caner Erkin'le Şükran Ovalı, sosyetik çift Hande-Erdinç Acar'ın da evinin olduğu 60 katlı 195 metre yüksekliğindeki gökdelenin 30. katındaki 3 yatak odalı ve 4 banyolu rezidansta karar kıldı. Yıllık kazancı ortalama 2.2 milyon euro (yaklaşık 9 milyon 200 bin TL) olan Erkin'in "Kartallar yüksek uçar" sözünü kanıtlar nitelikteki yeni evinin özelliği bununla sınırlı değil... İkili, 600 metrekarelik rezidanslarına lüks araçlarıyla çıkabilecek. Erkin, ligin devre arasında ABD'ye giderek rezidansın satış işlemlerini tamamlayacak. Ünlü futbolcu; yüzme havuzu, sinema salonu ve SPA'nın da olduğu milyonluk rezidansının keyfini önümüzdeki yıl eşi Şükran Ovalı'yla sürecek.

Fırsat Projeleri