By Oktayöz İnşaat, Emlak Fuarı'na Damga Vurdu

By Oktayöz İnşaat’ın Essenora ve GOP Plevne projeleri 23-26 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleşen CNR Emlak Fuarı’nda büyük ilgi gördü.

By Oktayöz İnşaat, Emlak Fuarı'na Damga Vurdu
28.11.2017 - Salı

By Oktayöz İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projelerinden Essenora ve GOP Plevne 23-26 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleşen CNR Emlak Fuarı’nda yoğun ilgi gördü.

23-26 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleşen CNR Emlak Fuarı, konut sektörünün öncü firmalarını bir araya getirdi. By Oktayöz İnşaat, Gaziosmanpaşa’nın çehresini değiştiren Essenora ve Gop Plevne projeleriyle fuara katıldı.

CNR Emlak Fuarı’nda yerini alan By Oktayöz İnşaat, Gaziosmanpaşa’nın çehresini değiştiren Essenora ve Gop Plevne projeleriyle stand ziyaretçilerinden büyük ilgi gördü.

2 Proje Birden

By Oktayöz İnşaa, Gayrimenkul Yatırımları Projeleri ve Finansmanı Fuarı’na iki projeyle katıldı. By Oktayöz İnşaat,  Reyhan İnşaat ve Bahaş Holding iş birliği ile hayata geçirilen GOP Plevne ve  Essonora projesini yatırımcılarının beğenisine sundu.

“Taxim Hacıhüsrev Projesinin Hazırlığı İçerisindeyiz”

By Oktayöz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Öz, CNR’ın fuar organizasyonunu önemsediğini ve sektör için çok kıymetli olduğunu belirterek, “Bu yıl CNR Expo Emlak Fuarı’nda Gaziosmanpaşa bölgesinde gerçekleştirdiğimiz iki tane kentsel dönüşüm projelerimizi sergiledik. Birincisi oturumun başladığı Essenora projesi, ikincisi ise Gaziosmanpaşa’da lokasyon anlamında kıymetli bir yerde bulunan GOP Plevne projemiz. Kentsel dönüşüm kapsamında nitelikli projeler yaparken aynı zamanda sağlam projeler de yapmamız gerekiyor. By Oktayöz İnşaat olarak biz de bunu gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, yakın zamanda gerçekleştirmeyi planladığımız Taxim Hacıhüsrev projesinin hazırlığı içerisindeyiz. CNR Emlak Fuarı’nda farklı ülkelerden gelen onlarca ziyaretçi oldu. Fuarda katılımcıların gösterdiği ilgi bizi gelecekteki projeler için heyecanlandırıyor” dedi.

Fırsat Projeleri