Burcunuza Göre Hangi Evde Yaşamalısınız

Burçların insan hayatı üzerindeki etkisi tartışılmaz bir boyutta. Peki siz burcunuza göre hangi tip evde yaşamalısınız.

1 / 12

1. Kova (20 Ocak - 18 Şubat)

Özgürlüklerine düşkün olan Kova burçları, idealist ve entelektüel kimlikleriyle de ön plana çıkıyor. Bu modern çizgilere sahip lüks ev de Kova burçları için mükemmel bir seçim olacaktır. Son teknoloji güvenlik sistemine sahip evin fiyatı 29 milyon 950 bin dolar.

2 / 12

2. Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Alçakgönüllü, şefkatli ve hassas olan Balık burçları bir peri masalından fırlayan bu kalede hayatlarının en güzel günlerini geçirebilirler. Balıkların ihtiyacı olan deniz manzarasına da sahip bu kale, 1 milyon 825 bin dolara satılıyor.

3 / 12

3. Koç (21 Mart – 19 Nisan)

İnsanlara öncülük etmeyi seven Koç burçları maceraya atılmaktan çekinmezler. Enerjik ve sabırsız olan bu burç her zaman açık olmak ister. Evlerinde de kapalı ortamlardan hoşlanmazlar. Koç burcu ev ortamında huzur ve enerjilerini depolayacak sakinliği ararlar. Bu eve 6 milyon 990 bin dolara sahip olabilirsiniz.

4 / 12

4. Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

Pratik, güvenilir ve uyumlu olan Boğa burçları gösterişe pek önem vermezler. Boğa burçları için en önemli şey rahatlıktır. Pratik bir daire düzeni Boğa burçları için hazine niteliğindedir. Gösterişe önem vermezler ancak rahat edecekleri lüks yaşamdan hoşlanırlar. Bu daireye ayda 2 bin 650 dolar kira ödeyerek sahip olabilirsiniz.

5 / 12

5. İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

Yeniliklere açık, sempatik ve değişken kişiliğe sahip İkizler burçları rahat bir ev ortamını tercih eder. Her daim ikililik yaşayan bu burçlar evde şömineden hoşlanırlar. Dekorasyonlarını maceraperest ruh hallerine göre seçerler. Bu eve 5 milyon 945 milyon dolara sahip olabilirsiniz.

6 / 12

6. Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Merhametli, becerikli ve yuvasına düşkün olan Yengeç burçları kendilerini güvende hissettikleri sakin mekanlardan hoşlanırlar. Deniz manzarası Yengeç burçları için önemlidir. Beyazın yatıştırıcı etkisini evlerinde kullanmayı severler. Bu eve 8 milyon 800 bin dolara sahip olabilirsiniz.

7 / 12

7. Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Yaratıcı, cömert ve lider Aslan burçları lüksten ve gösterişten hoşlanır. Girdiği ortamda dikkat çekmeyi seven Aslan burçları dramatik şatolarda yaşamanın hayalini kuruyor. İçerisinde 2 bin 500 şişelik şarap mahzeni bulunan bu şatonun fiyatı 45 milyon dolar.

8 / 12

8. Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Titiz, temiz, analizci ve geleneklere bağlı yapısıyla Başak burçları için hem ev seçimi hem de dekorasyon büyük önem taşır. Başak burcu evinde hiçbir kusura yer vermez. Mükemmelliyetçi hallerini ev dekorasyonunda da ön plana çıkaran bu bireyler yeşil alanla çevrili bir evde oturmaktan keyif alırlar. Böyle bir eve 11 milyon 500 bin dolara sahip olabilirsiniz.

9 / 12

9. Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Yetenekli ve sanata yatkın olan Terazi burçları aynı zamanda kararsız, dengesiz ve değişkendir. Simetriye büyük önem veren bu burç, her detayın simetrik olduğu bu büyüleyici malikaneye bayılacaktır. Bu malikaneye 29 milyon 999 bin dolara sahip olabilirsiniz.

10 / 12

10. Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

Akrep burçlarının gerçekten istediği tek şey rahat, sessiz ve huzur dolu bir evde yaşamak. Duygularını kolay kolay belli etmeyen Akrep burçları; kararlı, çalışkan ve kuşkucu kimlikleri ile ön plana çıkıyor. Çoğu zaman gizemli ve soğuk bir kimlik çizen Akrep burçları, iki katlı aile evlerinden hoşlanıyorlar.

11 / 12

11. Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

Keyifli, neşeli, özgürlüğüne düşkün ve sabırsız olan Yay burçları, her daim gezip dolaşacakları ama sonunda geri dönebilecekleri bir eve sahip olmak isterler. Modern çizgilerden hoşlanan Yay burçları, açık havayla iç içe olan evleri tercih eder. Böyle bir eve 2 milyon 495 bin dolara sahip olabilirsiniz.

12 / 12

12. Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak)

Çalışkan, güvenilir, kararlı ve dik başlı olan Oğlak burçları disipline oldukça önem verir. Pratikliği merkezine alan Oğlak burçları, tıpkı Başak burçları gibi titizdir. Planlı hareket eden Oğlak burçları, her şeyi içinde bulabilecekleri evlerde yaşamayı tercih ederler. Böyle bir eve 3 milyon 100 bin dolara sahip olabilirsiniz.

Fırsat Projeleri

Skyland İstanbul

İSTANBUL / ŞİŞLİ

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

Makyol Santral

İSTANBUL / ESENYURT

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı