Bumerang Kartal'da Deniz Ve Adalar Evinize Geliyor

Bumerang Kartal projesinde tüm daireler ve tüm odalar, sekizinci kattan itibaren deniz ve ada manzarasına hakim.

Bumerang Kartal'da Deniz Ve Adalar Evinize Geliyor
08.08.2017 - Salı

Kartal’ın en prestijli lokasyonunda konumlandırılan proje kapanmaz adalar manzarasına sahip daireleri ve ofisleri ile üst düzey bir yaşamın kapılarını açıyor.

Kentsel dönüşümün en önemli merkezlerinden biri olan Kartal da iş ve lüks yaşam merkezlerinin yükselen yıldızı olmaya başladı. Özkartallar A.Ş. tarafından hayata geçirilen Bumerang Kartal projesi E-5 üzerinde, Kartal Anadolu Adliyesinin tam karşısında konumlanıyor. Yeni nesil konut ve ofis anlayışı sunan projede cafeler, toplantı odaları, açık ve kapalı otopark, yüzme havuzları, buhar odası,  fitness center, tenis kortu ve toplantı salonları yer alıyor. 

Bumerang Kartal  40 katlı olup, 9.650  metrekare arsa üzerinde konumlandırılmış 60 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip durumda. Kartal Adliye metro durağına 1 dakika yürüme mesafesinde yer alan projede 190 adet bağımsız bölüm bulunuyor. Modern ofis ve konut anlayışının en üst seviyeye taşındığı Kartal Bumerang Projesi yaşam standardına yeni bir soluk getirmek isteyenlere özel esnek ve fonksiyonel alan seçenekleri, yatırım değeri ve konsepti ile yükseliyor.

Akıllı bina sistemiyle donatılan projede ofis katları; mutfak ve ıslak zeminler tamamlanmış, zeminler ve tavanlar yapılmış, daire içi alanlarının bölümleri ise müşteri tercihine bırakılarak Shell & Core halinde iç dekorasyona hazır biçimde; konutlar ise, anahtar teslim olarak hazırlanıyor.

 


 

Fırsat Projeleri