Blue Lake Fiyat Listesi Ve Teslim Tarihi

Blue Lake projesi dünyanın sayılı lagün göllerinden biri olan Küçükçekmece gölü kenarında Metal Yapı Konut ve Karmen Yapı imzasıyla yükseliyor.

Blue Lake Fiyat Listesi Ve Teslim Tarihi
11.07.2018 - Çarşamba

Blue Lake projesi, 19 bin metrekaresi balkon ve teras alanı olmak üzere 38 bin metrekarelik arsa alanı üzerine inşa ediliyor.  14 katlı 8 konut bloğunun yanı sıra 22 adet mağazanın yer aldığı ticari birim bloğundan oluşan Blue Lake projesinde 2 kattan itibaren her daire göl, 5 kattan itibaren ise göl ve denizi manzarasını görüyor. 

Blue Lake projesi, tarihi ve doğal güzellikleriyle göz kamaştıran İstanbul’un Marmara Denizi sahil şeridinde, dünyanın sayılı lagün göllerinden biri olan Küçükçekmece Gölü’yle buluştuğu noktada konumlanıyor. Göl kıyısı şeridi, parklar, yürüyüş parkurları, spor sahaları ve bisiklet yolları ile çevrili olan Blue Lake, yeşil ve maviyle iç içe, teknik donatılarıyla konforlu ve modern bir yaşam alanı sunuyor. Konumu itibarı ile Kanal İstanbul ve yeni havalimanı olmak üzere İstanbul’un mega projelerine yakınlığı nedeniyle Blue Lake, İstanbul’un değeri en süratle yükselen gelişim projesi olarak da dikkat çekiyor.

BLUE LAKE EV FİYATLARI

Blue Lake projesinde yüzde 20 peşinatın yanı sıra düşük faiz oranı ve 120 aylık banka kredisi kullanımıyla konut sahibi olunabiliyor. Blue Lake ev fiyatları ise 700 bin TL'den başlıyor. Projede 2 oda 1 salon daireler 1 milyon 350 bin TL'den 3 oda 1 salon daireler ise 1 milyon 600 bin TL'den başlayan fiyatlarla konut alınabiliyor.

BLUE LAKE ÖRNEK DAİRE VE KAT PLANLARI

788 adet konut 22 adet ticari birimden meydana gelen Blue Lake Küçükçekmece projesinde, büyüklükleri 60 ila 400 metre arasında değişen 78 adet stüdyo, 389 adet 1 oda 1 salon, 6 adet 1+1 dubleks, 182 adet 2 oda 1 salon, 110 adet 3 oda 1 salon 17 adet 3+1 dubleks, 2 adet 4 oda 1 salon ve 4 adet 4+1 dubleks daire bulunuyor.  Blue Lake örnek daire ve kat planları ise şöyle:

BLUE LAKE TESLİM TARİHİ

Satışları devam eden Blue Lake projesinde konutların yıl içinde teslim edilmesi planlanıyor. Blue Lake projesi standart özelliklerinin yanı sıra ebeveyn banyosu, ebeveyn giyinme odası ve teras gibi lüks özellikleri konforlu, yapı denetimi yapılmış, yalıtım ve deprem yönetmeliğine uygun alt yapısıyla da güvenli bir yaşam vaat ediyor.

BLUE LAKE NEREDE?

Blue Lake projesi Küçükçekmece Marmaray'a 350 metre, Küçükçekmece Metrobüs durağına 900 metre, Atatürk Havalimanına 8 kilometre, Avrasya Tüneli'ne 25 kilometre, Taksim'e ise 27 kilometre mesafede yükseliyor. 27 Mayıs Caddesi, 23 Küçükçekmece - İstanbul'da hayata geçirilen Blue Lake projesine ulaşım ise metrobüs, otobüs ve minibüslerle de sağlanabiliyor.

BLUE LAKE SOSYAL AYRICALIKLAR

Estetiği ve konforu birleştiren tasarımıyla beğeni toplayan Blue Lake projesinin sosyal ayrıcalıkları arasında ise açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, fitness merkezi, sauna, güvenlik, kameralı güvenlik, açık-kapalı otopark ve basketbol sahası da bulunuyor.

Fırsat Projeleri

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy

İSTANBUL / KADIKÖY

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

İnistanbul

İSTANBUL / FATİH

İnistanbul'da Hayat Başlıyor

İnistanbul'da Hayat Başlıyor

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

Panorama Incity

İSTANBUL / KAĞITHANE

Lansmandaki Son 2 Daireye Özel Net %30 İndirim

Lansmandaki Son 2 Daireye Özel Net %30 İndirim

Haftanın Fırsat Projesi 3

İSTANBUL / KAĞITHANE

Kaçırılmayacak Fırsat...

Kaçırılmayacak Fırsat...