Black Friday İndirimi Yapan Konut Projeleri!

İnşaat firmaları konut sahibi olmak isteyenlere bu özel günde büyük indirimler sunuyor. İşte Black Friday indirimi ile satılan konut projeleri…

Black Friday İndirimi Yapan Konut Projeleri!
23.11.2018 - Cuma

Tüm dünyada Black Friday olarak bilinen Black Friday indirimleri herkes tarafından ilgiyle takip ediliyor. Mağazaların yaptıkları büyük indirimlerin yanına inşaat firmaları da konut sahibi olmak isteyenlere bu özel günde büyük indirimler sunuyor. İşte Black Friday indirimi ile satılan konut projeleri…

AND Pastel’den: Bitmeyen Cuma İle Yüzde 40 İndirim

Anadolu Grubu’nun gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firması AND Gayrimenkul, AND Pastel projesiyle birçok sektörde heyecanla beklenen Black Friday alışveriş günlerine dahil oluyor. AND Pastel’de ‘’Bitmeyen Cuma’’ kampanyası 23 Kasım Cuma saat 19:00’da başlıyor. 24 - 25 Kasım tarihlerinde de devam edecek kampanya 19:00- 00:00 saatleri arasında geçerli olacak. Her gün seçili 10 dairede yüzde 40 indirim uygulanacak.

23 Kasım Cuma günü saat 19:00’da www.andpastel.com’da satışa açılacak 10 daire ile başlayan kampanyada, satışta olan dairelerin kat planları, özellikleri ve fiyatı web sitesi üzerinden incelenebilecek. Müşteriler hem online ödeme yoluyla hem de AND Pastel Çağrı Merkezi’ni arayarak satın almak istediği daireyi rezerve edebilecek.


Nef’ten 3 Projeyle Efsane Cuma’ya Özel Avantajlar

Geçtiğimiz sene Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada ile hayata geçirdiği iş birliği kapsamında internet üzerinden ev satarak bir ilke imza atan Nef, bu sene de üç farklı projede Efsane Cuma’ya özel 300.000 TL’ye varan indirimler sunuyor. Nef ilk defa satışa çıkaracağı Nef Ortayaka, Nef Arsa ve Nef Brentford London projelerinde 23 Kasım’da gerçekleşecek Efsane Cuma’ya özel, farklı bütçe ve ihtiyaçlara uygun daire ve arsaları cazip avantajlarla sunacak. Hepsiburada platformu üzerinden ulaşılabilecek ve sadece bu güne özel sunulacak Nef fırsatları, 300 bin TL’ye varan indirimlerle müşterilerle buluşacak.

Nef’in uzun süredir beklenen, Avrupa yakasındaki şehir merkezi projesi Nef Ortakaya Haliç'e 5 dakika mesafede yer alıyor. Şehir merkezinde bir yaşam seçeneği sunan ve dünyaca ünlü, ödüllü Türk mimar Emre Arolat imzasını taşıyan proje, lansman öncesinde Hepsiburada müşterilerine avantajlı fiyatlarla sunuluyor. Nef Ortayaka’da yer alan 1+1 daireler, Efsane Cuma’da 50 bin TL’ye varan indirimlerle satışa sunulacak.

Emlak Editörü
Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 8 yılı aşkın süredir emlak haberleri hakkında bilgiler sunuyor.

Fırsat Projeleri

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den Yeni Yılın Yeni Fırsatı!

AND Pastel'den Yeni Yılın Yeni Fırsatı!

Nef Ortayaka

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA

Nef Ortayaka

Nef Ortayaka

Evora Denizli

DENİZLİ / BABADAĞ

Evora Denizli'de

Evora Denizli'de "0" Peşinatla Ev Sahibi Olun

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den Yeni Yılın Yeni Fırsatı!

AND Pastel'den Yeni Yılın Yeni Fırsatı!

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sinpaş Finans Şehir'de Az Katlı Çok Farklı Yaşam...

Sinpaş Finans Şehir'de Az Katlı Çok Farklı Yaşam...

Evora İstanbul

İSTANBUL / TUZLA

Hayallerinize Kavuşma Zamanı

Hayallerinize Kavuşma Zamanı