Bitez Yalıları, Yatırımcısına Ultra Lüks Konfor Sunuyor!

Bitez Yalıları Exquisite projesi, 25 Ağustos-10 Eylül tarihlerinde, Yalıkavak Marina tanıtım standında ziyaretçilerini ağırlayacak

Bitez Yalıları, Yatırımcısına Ultra Lüks Konfor Sunuyor!
27.08.2017 - Pazar

Bitez Yalıları Exquisite projesi, 25 Ağustos-10 Eylül tarihlerinde, Yalıkavak Marina tanıtım standında ziyaretçilerini  ağırlayacak.

Bitez’de, denize sıfır 10 bin m2’lik proje alanında devam eden ve Exquisite imzası taşıyan Bitez Yalıları projesi, 17 ultra-lüks yalıdan meydana geliyor. Şimdiye kadar %65 oranında tamamlanmış olan Bitez Yalıları Exquisite projesinin, 2018 yılı ilk çeyreğinde tamamlanması hedefleniyor.

FBGY’nin Exquisite imzalı bütün projelerin vazgeçilmez unsurları arasında yer alan   ultra lüks konfor standartları Bodrum Bitez Yalıları projesi ile yeniden tanımlanıyor. FB Gayrimenkul Yatırımları tarafından hayata geçirilen proje, Bodrum’un çehresini değiştiriyor. Bütünü deniz manzaralı Bitez Yalıları projesinden her bir yalı, müstakil yaşam terası, yemek yeme terası, güneşlenme terasları, şömineli pool lounge ve balkon terasına sahip.

Dizaynında, Rolls Royce’dan Esinlenildi!

Kullanıcılarına  seçkin yaşam konsepti sunan Bitez Yalıları Exquisite projesi, 25 Ağustos-10 Eylül tarihleri arasında Yalıkavak Marina tanıtım standında ziyaretçilerini bekliyor olacak. Projenin tasarım ve dizaynında, Rolls Royce’dan esinlenildi. Bitez Yalıları’nın sergileneceği stantta, Rolls Royce’un en son tasarımı Dawn model arabası da sergileniyor.

Bitez Yalıları  projesi, Bitez’in turkuaz denizine sadece 10 metre uzaklıkta. Proje, doğanın içinde mandalina ve nar kokularının birbirine karıştığı muhteşem bir alanda konumlanıyor. Kısacası Exquisite yaşam tarzı, Bitez’in eşsiz doğasını beklentilerin çok üzerinde bir yaşam standardında yaşamaya davet ediyor.

Bitez Yalıları, Keyifli Yaşamın Adresi!

Ayrıcalıkları ile fark yaratan Bitez Yalıları’nda yaşamı Exquisite yapan standartlar öne çıkıyor. Örneğin; özgün mimari tasarım, bahçe bakımı ve teknik hizmetler mimari danışmanlık, akıllı ev sistemleri, 7/24 güvenlik, housekeeping, laundry, , havalimanı transfer hizmeti mevcut.

Proje yatırımcısına; profesyonel balıkçı teknesi, surf parkı ve diğer su sporlarının yanı sıra; özel otopark olanağı da sunuyor. Öte yandan, Akdeniz ve Ege mutfaklarıyla donatılmış gurme deniz mahsulleri restoranı, özel iskelesi, kum plajı ve yatı olan yalı sahipleri için de Bitez Marina’da özel ponton gibi ayrıcalıklar yer alıyor.

Fırsat Projeleri