Bitcoin'le, Miavita'dan Ev Satın Alınabiliyor!

Miavita’daki daireler, sanal para birimi ve tüm dünyada sanal paranın öncüsü olarak kabul gören Bitcoin sistemi üzerinden de satın alınabiliyor.

Bitcoin'le, Miavita'dan Ev Satın Alınabiliyor!
19.09.2017 - Salı

Miavita’daki daireler, sanal para birimi ve tüm dünyada sanal paranın öncüsü olarak kabul gören Bitcoin sistemi üzerinden de satın alınabiliyor.

Bitcoin, Türkiye’de gayrimenkul sektörüne girdi. Sanal alanda bir çok alışveriş için kullanılan Bitcoin, Türkiye’de ilk defa Miavita konut projesinde de uygulanıyor. Dünyada büyük merak uyandıran, geçmiş orta vadede keskin yükselişler yaşayan ve ilgi odağı haline gelen ‘sanal para’ Bitcoin etki alanını genişletiyor.  Ankara’nın en prestijli lokasyonlarından Beytepe’de; Bilkent, İncek, Çayyolu, Ümitköy, Beysukent ve üniversitelere yakın konumda olan MiaVita Beytepe projesi, Türkiye’de bir ilke  imza attıyor.

Miavita konut projesindeki daireler, tüm dünyada sanal paranın öncüsü olarak kabul gören Bitcoin sistemi üzerinden de satın alınabilecek. Anadou Akaryakıt garantisi ile yükselen MiaVita projesi, sunduğu ödeme imkânları ile de çok cazip. “Şimdi Al Teslimde Öde” ve “Sıfır Faiz 96 Ay” kampanyası ile seçenekler sunan projede; peşinde %15 indirim kolaylığı da mevcut. Sosyal olanaklar arasında; kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, müzik odası, türk hamamı, playstaion odası, sauna gibi birçok sosyal alan seçeneği yer alıyor.

Türkiye’de Bir ilk!

Bitcoin ile ödeme yaparak konut ve işyeri satın alınması sayesinde, kripto para birimleri ile ilgilenenler de kazançlarını değerlendirebilecek. Proje Yönetim Firması Sahibi Erdal Daldaban, Bitcoin’in hem Türkiye hem de Ankara’ya katkılarının olumlu olacağının  kaydetti.

Erdal Daldaban “Son dönemde izlediği değer güzergahıyla Türk yatırımcısının da ilgisini çeken ve yatırımlarını böyle değerlendiren müşterilerimizin dikkatini çekebileceğimizi düşünerek bitcoin ile satış yapmaya karar verdik. Sanal ya da başka bir deyişle dijital paranın artık küresel ekonomi için göz ardı edilemeyecek bir unsur hale geldiğini er ya da geç hayatımızda kalıcı bir biçimde yer bulacağını düşünüyoruz. Bu dijital para birimleri içinde en kayda değer ilerleyişi, teknik altyapı sağlamlığını ve bilinirliğini Bitcoin sağladı ve Türk yatırımcısının da haklı olarak ilgisini çekti.” Dedi.

Güvenilir ve Hızlı İşlem!

Proje Yönetim Firması Sahibi Erdal Daldaban, Bitcoin sayesinde; ödeme  ve hesaplar arası para transferi gibi işlemlerin daha güvenli, hızlı ve daha ucuz hale geldiğini dile getirdi.

Erdal Daldaban, “Bitcoin herhangi bir Merkez Bankası’na bağlı olmadığı için konvansiyonel para birimlerini kontrol eden para poltikalarından bağımsız ve kendi mecrasında hareket etmekte.  Milyarlarca dolar değerindeki Bitcoinleri küçük bir hafıza kartında elektrik cüzdanda bile taşıyabilirsiniz. Bu işlemin nakit para ile ya da başka bir sistem ile yapılması bir hayli zorken, internet çağında bu gelişmeyi ilk defa uygulamak bizim için çok keyif verici.” Diye konuştu.

Fırsat Projeleri