Beyaz İnşaat'tan, Gaziosmanpaşa'ya 2 Yeni Proje!

Daha Önce hayata geçirdiği başarılı projeleri ile bilinen Beyaz İnşaat,  şimdi de Gaziosmanpaşa merkezde 2 proje inşa edecek.

Beyaz İnşaat'tan, Gaziosmanpaşa'ya 2 Yeni Proje!
26.11.2017 - Pazar

Daha Önce hayata geçirdiği başarılı projeleri ile bilinen Beyaz İnşaat,  şimdi de Gaziosmanpaşa merkezde 2 proje inşa edecek.

Sektörün güçlü saha oyuncularından Beyaz İnşaat,  başarılı projelerine yenilerini eklemeye devam ediyor. Şimdiye kadar 4 bin konut ve 550'den fazla ticari birimi hayata geçiren Beyaz İnşaat, bu alanda ilerlemeye devam ediyor. Firma, bu anlamda Gaziosmanpaşa merkezde 2 proje inşasına başladı.

Firma çalışmaları hakkında bilgi veren Beyaz İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Orkun Beyaz, "Gaziosmanpaşa bölgesinin dönüşümünde öncülük yapmak istiyoruz. Bölgenin tam kalbinde, yan yana iki projemiz başladı." şeklinde konuştu.

Yatırımdan Korkmamak Gerekiyor!

Orkun Beyaz, Florya lokasyonunda devam eden,  Ihlamur Konakları projesiyle de bölgedeki konut kalitesini, bir üst seviyeye çıkarma amacında olduklarını dile getirdi.Beyaz İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Orkun Beyaz, “ Yine Florya'da Ihlamur Konakları projemiz var, adını da arsada yer alan 150 yıllık Ihlamur ağacından alıyor. Bölgedeki ağaçlara dokunmadan projemizi geliştiriyoruz. Orada 11 blokta 73 konut bulunacak." dedi. 

Sektör geleceğine yönelik bir değerlendirme yapan Orkun Beyaz, "Yatırımlarımıza özellikle bölgesel bazda kentsel dönüşüm yaparak devam etmeyi düşünüyoruz. Yatırımdan korkmamak gerekiyor, acaba dememek gerekiyor. Bugüne kadar bir dairenin değerini kaybettiğini hiç görmedim. Sektörün geleceği çok parlak, özellikle kentsel dönüşüm yasası ciddi anlamda buna destek sağlıyor” diye konuştu.

Fırsat Projeleri