Beşmevsim İnşaat San. Ve Tic. A.Ş. Kuruldu

Beşmevsim İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi 5 milyon TL sermaye ile 03.08.2017 tarihinde kurularak faaliyetlerine başladı.

Beşmevsim İnşaat San. Ve Tic. A.Ş. Kuruldu
04.08.2017 - Cuma

Beşmevsim İnşaat San. ve Tic. A.Ş. "İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak. Resmi ve özel kamu kurum ve kuruluşların inşaat işleri, tüneller, limanlar, fabrikalar, yollar, köprüler, bentler, barajlar, lojmanlar, idare binaları gibi yapılar, resmi kurum ve hizmet binaları, beton, asfalt, karayolu, liman binaları, iş hanları, ticari yapılar, atölyeler, imalathaneler ile her türlü toplu konut, kooperatif meskenleri, kara ve demir yolları, hava meydanları, istasyonlar otogarlar, otoparklar, garajlar, çarşı mağaza, pazar işyeri, otel, motel, villa, pansiyon, hastane, cami, dispanser, sağlık merkezleri, ilk yardım tesisleri ve benzeri devlet yapıları gibi bayındırlık tesisleri, tatil köyleri, okul inşaatı, eğitim merkezleri, öğrenci yurtları, gölet ve iskele, turistik konaklama, uçuş pistleri, sportif ve tamamlayıcı tesisler ve petrol, doğalgaz boru hatları, kanal içme suyu, su kanalları, drenaj tesisleri, sulama ve kanalizasyon işlerinin inşasını yapmak, taahhütlerde bulunmak......ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler." konularında faaliyet gösterecek.

Beşmevsim İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, Fevzi Çakmak Mah. Fevzi Çakmak Cad.No:35-37a/Z1 Esenler adresinde faaliyet gösterecek.

Fırsat Projeleri