Basketbol Süper Ligi Sponsoru Tahincioğlu Yeni Sezona Hazır!

Tahincioğlu, 7 Ekim’de başlayacak olan 2017-2018 Basketbol Süper Ligi'ni yeni reklam filmi ile kutluyor.

Basketbol Süper Ligi Sponsoru Tahincioğlu Yeni Sezona Hazır!
30.09.2017 - Cumartesi

Tahincioğlu, 7 Ekim’de başlayacak olan 2017-2018 Basketbol Süper Ligi'ni yeni reklam filmi ile kutluyor.

İnşaat sektörünün devlerinden Tahincioğlu, geçtiğimiz Haziran ayında Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) ve Tahincioğlu arasında imzalanan sponsorluk anlaşması ile Avrupa'nın en iyi ligi olan Basketbol Süper Ligi'nin isim sponsoru oldu. 7 Ekim'de başlayacak olan yeni sezon için yeni reklam filmiyle tüm takımlara başarılar diliyor. 

‘Bu Oyunda Sınır Yok' filminde Errick Mc Collum (Anadolu Efes), Jan Vesely (Fenerbahçe Doğuş), Egemen Güven (Pınar Karşıyaka), Göksenin Göksal (Galatasaray Odeabank), Scottie Wilbekin (Darüşşafaka Basketbol), Kenan Sipahi (Beşiktaş Sompo Japan), Tolga Geçim (Banvit), Barış Ermiş (Tofaş), Christopher Obekpa (Trabzon Medical Park), CJ Harris (Sakarya Büyük Şehir Belediyesi), Richard Soloman (Muratbey Uşak Sportif), Erden Eryüz (Gaziantep Basketbol), Hakan Demirel (İstanbul Büyükşehir Belediyesi), Caner Erdeniz (Eskişehir Basket), Burak Can Yıldızlı (Demir İnşaat Büyükçekmece) ve Efe Beşok (Yeşil Giresun ) kamera karşına geçti.

Reklam filmi Tahincioğlu'nun sembolü haline gelen Palladium Tower'da çekildi. Türkiye'de ilk defa Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde mücadele eden 16 farklı takımdan birer oyuncu reklam filminde bir araya geldi. Federation Reklam Ajansı tarafından hazırlanan ve yönetmenliğini Turgut Akaçık'ın yaptığı ‘Bu Oyunda Sınır Yok' reklam filmin prodüksiyon çalışmalarını ise Kala Film üstlendi.

Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu "Yeni sezonda sporcularımızın büyük başarılara imza atacağından eminiz, bu noktada biz de tüm sporcularımızı destekliyor, onlara başarılar diliyoruz" dedi.
 

Fırsat Projeleri