Başkentteki Emlak Fuarı İçin Geri Sayım Başladı

CNR Emlak İstanbul Fuarı olarak da bilinen dev emlak fuarı bu yıl ilk kez başkent Ankara'da gerçekleştirilecek.

Başkentteki Emlak Fuarı İçin Geri Sayım Başladı
22.08.2017 - Salı

CNR Emlak İstanbul Fuarı olarak da bilinen dev emlak fuarı bu yıl ilk kez başkent Ankara'da gerçekleştirilecek. Fuar Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TOKİ’nin desteğiyle 7-10 Eylül tarihlerinde CNR Emlak Ankara Fuarı olarak ATO Congresium’da yapılacak.

Söz konusu fuarda Nexus Tower, Vizon Ankara Tower, Vadi Ankara, Kale Beytepe, Kale Ofis, Göksu Yenikapı, Yeni Peçenek, Nevaşehir, Apistgate, Hüma Kule, Etlik Şelale Park Sitesi, Yemenoğlu Sancak Kule gibi başkentin çehresine estetik katan projeler sergilenecek.

Gayrimenkul sektörünün devlerine ev sahipliği yapacak fuar, firmaların hayata geçirdikleri ve yapımı süren projelerini en iyi şekilde tanıtmalarına ve iş hacimlerini artırmalarına katkı sağlarken, fuarda ayrıca Kuzey Afrika, Rusya, Gürcistan, Ukrayna, Balkan ve Körfez ülkelerinden özel davetli olarak gelen yabancı yatırımcılar da yer alacak.

7-10 Eylül tarihlerinde ATO Congresium’da gerçekleştirilecek Gayrimenkul Yatırımları Projeleri ve Finansmanı Fuarı (CNR Emlak Ankara), ulusal ve uluslararası yatırımcıların da ilgi odağı olacak.
 

Fırsat Projeleri