AVM'de Komşuköy Projesi Ödül Aldı!

Beylikdüzü Migros AVM, geçtiğimiz yıl şehir hayatında tarım deneyimi sunan Komşuköy projesi ile uluslararası kuruluşlardan 6 farklı kategoride ödül aldı.

AVM'de Komşuköy Projesi Ödül Aldı!
27.09.2017 - Çarşamba

Beylikdüzü Migros AVM, geçtiğimiz yıl şehir hayatında tarım deneyimi sunan Komşuköy projesi ile uluslararası kuruluşlardan 6 farklı kategoride ödüle aldı.

20. yılını kutlayan Beylikdüzü Migros AVM, geçen yıl yaptığı Komşuköy projesi, Türkiye'den sonra uluslararası alanda da ödüle değer görüldü.Türkiye'de bir ilke imza atarak minik ziyaretçilerine ve velilerine, şehir sınırları içinde tarım deneyimi sunan Komşuköy projesi, büyük ilgi görmüştü. Proje, bu ilgi sonucu toplam 6 farklı kategoride  dünyanın en iyileri arasında yer aldı.

Özellikle çocukların doğayla olan iletişimlerini artırmaya ve üretim alışkanlıklarını geliştirmeyi amaçlayan Komşuköy Projesi’nde oldukça ilgi görmüştü. Konsept olarak Beylikdüzü Migros AVM içerisinde kurulan alanında, çocuklar tereyağı ve yoğurt yapımı ile meyve  ve sebze üretimini deneyimlemelerine olanak tanındı.

Beylikdüzü Migros AVM’ye Uluslararası 6 Ödül!

Söz konusu  proje, ABD merkezli Uluslararası Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği (AMCP) tarafından düzenlenen Hermes Creative Awards'tan 4 farklı kategoride ödül aldı. Komşuköy projesi, aynı zamanda iş dünyasının Oscar'ı sayılan  Stevie Awards’tan da 2 farklı kategoride ödül aldı.

Beylikdüzü Migros AVM'nin Komşuköy projesi, Hermes Creative Awards'ta, İletişim / Pazarlama Kampanyası, Sosyal Medya Kampanyası, Ziyaretçi Deneyimi kategorilerinde 3 altın ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk ile de platin ödülün sahibi. Komşuköy projesi ayrıca, Steve Awards'ta ise Yılın Genç Kitle Pazarlama Kampanyası, Yılın İletişim ve Halkla İlişkiler Kampanyası kategorilerinde altın ve gümüş ödüllere değer görüldü.

Fırsat Projeleri