Avangart İstanbul'da Avantajlı Kampanyalar Başladı

Avangart İstanbul'da Avantajlı Kampanyalar Başladı
21.02.2017 - Salı

İnşaat sektörünün önde gelen firmalarından Gül Proje, İstanbul'un değerli lokasyonu Seyrantepe’de ‘Avangart İstanbul’u hayata geçiriyor. Emlak Konut GYO güvencesiyle yükselen projede dairelerin metrekare fiyatları 7 bin 142 TL'den başlıyor.

354.000 TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcısına sunulan Avangart İstanbul'da lansman öncesi avantajlı kampanyalar başladı. Konut sahibi olmak isteyenler peşin alım yaptıkları takdirde dairelerin metrekare fiyatları 7 bin 142 TL'den başlıyor.

Gül Proje, ‘Yarını bugünden inşa etme’ sloganıyla hayata geçirdiği projelerde avanantajlı kampanyalar ile satış rekorları kırıyor. Bulunduğu lokasyon itibariyle İstanbul'un en değerli bölgelerinden birinde yer alıyor. ‘Avangart İstanbul’, TT Arena ve Fatih Sultan Mehmet Köpüsü'ne komşu konumda bulunuyor.

Gül Proje Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül yaptığı açıklamada “Lokasyonu itibariyle dikkatleri çeken Avangart İstanbul projemizde lansman öncesinde avantajlı fiyatlar ile ön satışlara başladık. Emlak Konut GYO öncülüğünde başlayan Cumhuriyet tarihinde bir ilk olarak uygulanan 60 ay sıfır vade ve yüzde 5 peşinat ile 240 ay vadeli konut kampanyası Avangart İstanbul projemizde de geçerli. Konut alımını kolaylaştıran bu tarihi kampanyadan faydalanarak projemizden fiyatlarımız yükselmeden konut sahibi olabilirsiniz" dedi.

Avangart İstanbul'da daire teslimlerinin 30 ay sonra gerçekleşmesi planlanıyor. Metrekare fiyatlarının 7 bin 142 TL'den başladığı projede sosyal olanaklar açısından yatırımcısına konforlu bir yaşam sunuluyor.

Fırsat Projeleri