Arma Menta'da Yüzde 1 Peşinat Yeterli

Okkalar İnşaat’ın Kartal’da hayata geçirdiği Arma Menta” projesinde yeni bir kampanya başladı…

Arma Menta'da Yüzde 1 Peşinat Yeterli
07.10.2017 - Cumartesi

İstanbul’un yükselen değeri Kartal’da Okkalar İnşaat tarafından hayata geçirilen Arma Menta projesinde yeni bir kampanya başladı.

Herkes Yüzde 1 Peşinatla Ev Sahibi Olacak

Okkalar İnşaat’ın yeni kampanyasına göre yüzde 1 peşinatla herkesin ev sahibi olabilmesi mümkün. 1 Ekim 2017 tarihinde başlayan ve  15 Kasım 2017 tarihinde sona erecek olan kampanyayla ilgili konuşan Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka,  “Emlak Konut'un sektörü hareketlendirmek ‘Şimdi Al 2019'da Öde' kampanyasına destek olmak amacıyla biz de Okkalar İnşaat olarak isteyen herkesi yüzde 1 peşinatla ev sahibi yapma kampanyamızı başlattık. Peşinatı olmadığı için ev alma konusunda sıkıntı yaşayan herkes için faydalı bir kampanya olduğuna inanıyoruz. Bu kampanya sayesinde hem satışları hızlandırıp sektörü hareketlendirmiş olacağız hem de ev sahibi olmak isteyenlere rahat bir nefes aldıracağız” dedi. 

Şimdiden Yüzde 60'ı Satıldı

Projeyi 2019 yılının Haziran ayında tamamlamayı planladıklarını söyleyen Okka, “İstanbul'un yeni çekim merkezi Kartal'da hayata geçirdiğimiz Arma Menta projemizde 2017 Mayıs ayında çalışmalara başladık. Arma Menta'yı bölgenin nabzını tutarak ve yatırımcıya yüksek kazanç vaadi ile hayata geçiriyoruz. Projenin şimdiden yüzde 60'ını sattık. Bu kadar kısa bir sürede büyük bir oranda satılması bizim için sürpriz bir sonuç değil. İnşaat sektöründeki deneyimimiz sayesinde yanılmadık” şeklinde  konuştu.

Yüzde 50 Kar Sağlayacak

Okka projenin teslim tarihine kadar yatırımcısına yüzde 50 kar sağlayacağını öngördüklerini belirterek, “Yüksek kazanç vaat eden projemizde yatırımcılarımıza sunduğumuz en temel avantaj, banka kredisi kullandırmak. Bu durum yatırımcımız için de büyük bir güven oluşturuyor. Bankalar 120 aya kadar 0,99 faiz oranı ile kredi seçeneği de mevcut. Ayrıca firma bünyesinde 36 ay vade farksız taksit seçeneği de sunuyoruz” dedi.

Fırsat Projeleri