Altan Elmas'tan İzmir'e Yatırım Açıklaması!

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, İzmir’de ruhsat aşamasında olduklarını dile getirdi.

Altan Elmas'tan İzmir'e Yatırım Açıklaması!
29.06.2017 - Perşembe

İnşaat şirketleri İstanbul’a alternatif olarak rotalarını İzmir’e çevirdi. Emlak Konut’un ihaleleri ile değeri daha da artan İzmir, son yıllarda gayrimenkul geliştiricilerin gözdesi haline geldi. İzmir’in yeni inşaat çalışmaları ile yatırımın merkezi haline getirilmesi planlanıyor.  Milliyet'ten Duygu Erdoğan'ın haberine göre, Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, İzmir’de hayata geçirecekleri projeye ilişkin açıklama yaptı.


Sur Yapı Ruhsat Bekliyor


Uzun yıllar sektörün gündeminde kalması beklenen İzmir’de hazırlıklarını tamamlayan Sur Yapı ruhsat aşamasına geldi. Aynı zamanda KONUTDER’in de başkanı olan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, ay sonuna kadar ruhsatlarını almaları ile projeye başlayacaklarını belirtti.


Önümüzdeki Dönemde de Canlılık Devam Edecek


Elmas, İzmir’de artan yatırımlara ve potansiyele dikkat çekerek, “Konut fiyatları en çok artan illerden bir tanesi de İzmir. Bu artışın önümüzdeki dönemde de devam edeceğini düşünüyoruz. Yatırım anlamında uzun dönem geride kaldığı için talep de var. Bu da sektör tarafından değerlendiriliyor.” dedi.

Fırsat Projeleri