Akfen Holding 41. Kuruluş Yılını Kutluyor

Türkiye’nin en büyük yatırım gruplarından biri olan Akfen Holding 41. kuruluş yılını kutluyor.

Akfen Holding 41. Kuruluş Yılını Kutluyor
07.12.2017 - Perşembe

1976 yılında genç bir makine mühendisi olan Hamdi Akın tarafından Ankara’da küçük bir kazan atölyesinde temelleri atılan, yıllar geçtikçe faaliyet alanlarını genişletip Türkiye’nin en büyük yatırım gruplarından biri haline gelen Akfen Holding kuruluşunun 41’nci yılını kutluyor.

Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, 41’nci yıl mesajında, “Türkiye, milletinin değerlerine bağlılığı ve genç nüfusunun çalışma azmi dikkate alındığında taşıdığı potansiyelle büyümesini sürdürüyor. Biz de gelecek dönemde projelerimizle büyüyen Türkiye’ye değer yaratmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Önceki akşam Zorlu PSM’de verdiği dev konserle 41’nci yılını kutlayan Akfen Holding’in konser alanında hayata geçirdiği ‘Akfenli Yıllar Odaları’ davetlilerin yoğun ilgisini çekti. Akfen’in 1976’dan 2017’ye 10’ar yıllık dönemlerini yansıtan 4 odada 4 profesyonel tiyatrocu o tarihlerdeki Hamdi Akın’ı canlandırdı.

Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın “İçinde bulunduğu coğrafyadaki olumsuzluklar devam ediyor olsa da, Türkiye, milletinin değerlerine bağlılığı ve genç nüfusunun heyecanı dikkate alındığında taşıdığı potansiyelle büyümesini sürdürüyor. Biz de gelecek dönemde büyüyen Türkiye’ye değer yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

Fırsat Projeleri