3S Firuze Konakları, Mahalle Kültürünü Kent Yaşamı İle Buluşturuyor!

Avcılar lokasyonunda hayata geçirilen yeni konut projelerine bir yenisini de, 3S Kale Holding ekliyor.

3S Firuze Konakları, Mahalle Kültürünü Kent Yaşamı İle Buluşturuyor!
10.03.2017 - Cuma

Avcılar lokasyonunda hayata geçirilen yeni konut projelerine bir yenisini de, 3S Kale Holding ekliyor. Firma tarafından hayata geçirilen 3S Firuze Konakları projesi, yatırımcılara hem karlı bir alternatif, hem de keyifli bir yaşamın kapılarını açıyor.

Kentin merkezide yer alan proje, kullanıcılarına ihtiyaç duyacakları her türlü olanağı sunmanın yanı sıra, yatırımcılarına eski ve özlenen mahalle kültürünü yaşatıyor. Özellikle yatay mimarisi ile dikkat çeken proje, Avcılar’ın bölgesinde E-5 aksı üzerindeki en büyük proje olma özelliğine sahip. Proje aynı zamanda, 28 bin m2 alan üzerinde ve toplam 523 daire ile 45 mağazadan meydana geliyor.

Avcılar Firuzköy’ün En Büyük Projesi!Proje yer alan ortak kat bahçeleri, yatırımcılara Küçükçekmece Gölü’nün muhteşem manzarasına hakim bir yaşam sunuyor. Kullanım kolaylığı sağlamak adına projede yatırımcılara, 1+1'den 4+1'e kadar farklı konut tipi alternatifleri sunuluyor. Projede yer alan konutlar yatırımcılara 370 bin liradan başlayan fiyatlardan ulaşıyor. Gerek şehrin merkezinde yer alan konumu ve her yere kolay ulaşım olanakları sayesinde ilgi çeken konut projesi 3S Firuze Konakları projesinde, kullanıcılara keyifli ve konforlu bir yaşamın kapılarını açıyor.

Akıllı Ev Sistemi ile Konforlu Yaşam!

Akıllı ev sistemiyle donatılan proje, özellikle kentin karmaşa ve yüksek binalarından bunalan yatırımcılara rahat nefes alma fırsatı sunuyor. Yatay mimari konsepti ve geniş peyzaj alanları sayesinde 3S Firuze Konakları, aynı zamanda kullanıcılarına özledikleri mahalle kültürünü günümüze uyarlayarak sunuyor. Çeşitli ödeme kolaylıklarının da sağlandığı projede, peşin ödemelerde yüzde 10, vadeli ödemelerde yüzde 20 peşin ve firma vadesiyle de 36 ay ve 0 faiz olanağı uygulanıyor. 3S Firuze Konakları’nda yaşamın 2018 yılının son çeyreğinde başlaması hedefleniyor.

Sosyal Donatılar 19 Bin m2’de Alanda!3S Firuze Konakları projesinde, ayrıcalıklı olanaklar ile zengin sosyal donatıları ve 19 bin m2 rekreasyon alanı sayesinde kullanıcılara keyifli ve renkli bir yaşam sağlanıyor.
Peyzaj düzenlemesi ile dikkat çeken projenin sosyal donatıları arasında; açık ve kapalı sinema salonu, yetişkin ve çocuklar için yüzme havuzu, ailelerin küçük çocukları için İlk Adım Parkı ve Macera Parkı ve sosyal mekanlar ile spor alanları sunuyor. Ulaşım avantajı bulunan proje; eğitim kurumları, Avcılar İDO İskelesi, Metrobüs durağı, ve Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu’na da yakın mesafede yer alacak.

Fırsat Projeleri