24 Gayrimenkul'den 2018'De 2 Yeni Proje!

24 Gayrimenkul Satış Direktörü Talat Karasu, 5. CNR Emlak Fuarı’nda sektörü ve gelecek projelerini değerlendirdi. İşte ayrıntılar…

24 Gayrimenkul'den 2018'De 2 Yeni Proje!
24.11.2017 - Cuma

CNR Emlak 5. Gayrimenkul Yatırımları Projeleri ve Finansmanı Fuarı’na 5 proje ile katılan 24 Gayrimenkul’ün Satış Direktörü Talat Karasu, fuara dair değerlendirmelerini ve firmanın gelecek projelerine dair bilgileri paylaştı.

CNR Emlak Fuarı’na 24 Gayrimenkul olarak 5 proje ile katıldıklarını belirten Ahmet Talat Karasu, şöyle devam etti: “Şu anda Marina 24, Ekspres 24 Atakent 24 Prestij 24 Gölplus ve Marina24 projeleriyle buradayız. Katılım güzel seviyede. Standımız hep ortalamanın üzerinde dolulukta, bu bizim için çok güzel bir gelişme.”

“Zorlu Bir Dönemden Geçiyoruz”

Zorlu bir dönem yaşadıklarını ama 2017’nin genel anlamda iyi geçtiğini ifade eden Karasu: “Sektörel olarak zorlu bir dönemden geçiyoruz. 2018 Nisan ayında 4 adet yeni lansman çalışmamız olacak. Ama bu 4 yeni proje bize hareket getirdi; taze kan oldu. Dolayısıyla geçen bir yılın istatistiklerini geride bırakmış durumdayız. Zor bir sene olmasına rağmen 2017 bizim için çok güzel geçiyor.” Şeklinde konuştu.

“2018’de Yeni Projeler Geliyor”

Talat Karasu, gelecek projeleri hakkında da bilgi verdi. 2018 için birkaç proje planlaması içinde olduklarını belirten Karasu, şöyle konuştu: “Şu an 2018'in ikinci yarısı için kurguladığımız bir kaç projemiz var. Bunlardan bir tanesi Veliefendi bir tanesi de Başakşehir bölgesinde. Şu anda ikisi de planlama fazında ama büyük oranda aşama kaydedildi. Bu prosedürler tamamen sona geldiğinde doğrudan mimari planlamayla işe başlayacağız.”

“Gelecek Yıl Daha İyi Geçecek”

2018 yılına dair beklentilerine de değinen Karasu, şu bilgileri verdi: Süreç kuşkusuz herkes için çok zor geçti. Ama ben sanıyorum ki bizim için iyi geçti diyecek azınlık içinde yer alıyoruz. 2018 için tüm sektörde beklentileri olumlu hale getirmeye yönelik adımların atılması gerektiğini düşünüyorum. Bir takım muafiyetler var. Bir takım istisnai uygulamalar var. Biraz daha genelleştirilebilirse 2018'in daha iyi geçeceğini düşünüyorum.

Fırsat Projeleri