Gümüş Park Avenue

Gümüş Park Avenue

Gümüş İnşaat
İZMİR / BORNOVA
Gümüş Park Avenue
Gümüş Park Avenue

Gümüş Park Avenue PROJE ÖZELLİKLERİ

İzmir'in gözbebeği Bornova'da Gümüş İnşaat tarafından inşa edilen Gümüş Park Avenue, 18 katlı tek bloktan oluşuyor. Bornova, İzmir'in cazibe merkezi olarak adlandırıyor. Büyüklükleri minimum 101, maksimum 111 metrekare olmak üzere 2 oda 1 salon şeklinde dizayn edilen 135 adet daireden meydana geliyor. Gümüş Park Avenue projesinde açık ve kapalı mutfak olmak 2 tip 2+1 daireler yer alıyor.

Gümüş Park Avenue

Gümüş Park Avenue projesinde dairelerin tamamı çift banyolu olarak tasarlanmıştır. Yerden ısıtma, merkezi ısıtma, sıcak su , ankstre üçlü set, asma tavan, duvar kağıdı çalışmaları, ahşap kaplama kapı, mutfak vestiyer, banyo dolapları, merkezi uydu sistemi ve görüntülü intercom gibi özelliklerin bulunduğu daireler sakinlerin her türlü ihityacına cevap verecek şekilde dizayn edildi. 

Gümüş Park Avenue

2 bin 70 metrekarelik inşaat alanı bulunan Gümüş Park Avenue projesinin 600 metrekarelik alanı peyzaja ayrılmış durumda. Estetik tasarımıyla dikkat çeken giriş lobisi ve rezidans hizmetlerinin yanı sıra proje, sosyal ve teknik donatılara da oldukça yakın konumdadır. Gümüş Park Avenue projesinde geniş yelpazeli sosyal olanakları içinde yüzme havuzu, fitness center, cep sineması, çocuk ve yetişkinler için kapalı oyun alanı, peyzaj alanı, çocuk oyun parkı ve ortak kullanımlı kapalı otoparka da yer verilmiş.

Gümüş Park Avenue

Modern mimari ile konforu birleştiren Gümüş Park Avenue, aynı zamanda son deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor. Sağlamlık ve gğvenirliğin ön planda tutulduğu projede, radye temel ve c35 hazır beton kullanılıyor. Son teknolojilerin özenle kullanıldığı Gümüş Park Avenue, 30 yıllık tecrübesi ile Gümüş İnşaat imzası taşıyor. 

Gümüş Park Avenue

Cazibe merkezi Bornova'da hayata geçirilen Gümüş Park Avenue, Point Bornova'ya 200 metre, çevre yoluna ise 300 metre mesafede yükseliyor. İzmir Şehirlerarası Terminali'ne 3 dakikalık mesafede bulunan Gümüş Park Avenue; Point Bornova, Forum Bornova, Tespo Cash&Carry, Park Bornova, Ege perla, Kidsmall, Cadde City Altındağ gibi alışverişveriş merkezlerine yakın mesafede inşa ediliyor. 

Gümüş Park Avenue

İzmir Özel Ege Şehir Hastanesi, Özel Bornova Sağlık Tıp Merkezi, Özel Gözde Hastanesi, Ege Üniversitesi Hastanesi, Bornova 24 Nolu Aile Sağlığı Merkezi, Özel Çınarlı Hastanesi, Özel Ata Sağlık Hastanesi ve Özel Derman Tıp Merkezi gibi sağlık kuruluşlarına kolay ulaşım imkanı sağlayan Gümüş Park Avenue; Özel Türk Koleji Bornova Kampüsü, Ege Üniversitesi Konservatuvarı, Bahçeşehir Koleji, Nedret İlhan Keten Ortaokulu, Uğur Hazırlık Lisesi, Birikim Koleji İzmir, Ali Suavi İlköğretim Okulu ve Bornova Anadolu Lisesi'ne yakın mesafede yer alıyor.

Gümüş Park Avenue'de yer alan dairelerin Mart 2019'da sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. 

Gümüş Park Avenue

GÜMÜŞ PARK AVENUE PROJESİ FİYATI

İzmir'in cazibe merkezi Bornova'da Gümüş İnşaat imzası ile hayata geçirilen Gümüş Park Avenue projesinin fiyatı herkes tarafından merak ediliyor. Sayfamızın üst kısmında bulunan form alanını doldurarak projenin fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gümüş Park Avenue Nerede?

Projenin HABERLERİ

İzmir'in yeni gözdesi Gümüş Park Avenue

Avenue İstanbul'da Kampanya!

Konforu Yaşam Biçimi Haline Getiren 5 Proje

İşte İzmir'in En Prestijli 16 Projesi!

Cazip Ödeme Seçenekleri Sunan 7 Konut Projesi