Green Village Şile 2 Temsilcisi Sizi Arasın
Green Village Şile 2

Green Village Şile 2

Burçkale Yapı
İSTANBUL / ŞİLE
Projede Fırsat
Green Village Şile 2 Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Green Village Şile 2 PROJE ÖZELLİKLERİ

İstanbul'un en sakin yaşam alanlarından Şile sınırlarında, Burçkale Yapı tarafından hayata geçirilen Green Village Şile 2 projesi, 24 bin metrekare alan üzerine kuruluyor. Şile’nin denize hakim noktasında, yepyeni yaşam alanları yaratmaya devam Green Village Şile 2, siz ve ailenizi mutlu edecek, incelikle düşünülmüş, birbirinden farklı sosyal alanlarla dolu. Green Village Şile 2 sakinlerine, 30 dakikada TEM bağlantı yolundan hiç trafiğe takılmadan, yemyeşil ormanlarla kaplı Şile yolunda, trafiği çileden keyfe dönüştürme fırsatı sunuyor.

Konut sahiplerinin konforunun en ince ayrıntılarına kadar düşünüldüğü Green Village Şile 2 projesi içerisinde; açık havuz, fitness center, sauna, buhar odası, mini çiftlik, genç seyir terası, kovboy kasabası, hobi bahçeleri, balıklı gölet, çiçek bahçesi, basketbol, voleybol, mini futbol sahası, tenis kortu, ağaç evler, tırmanma duvarı, kum havuzlu oyun alanı, yaz okulu, resim atölyesi, tarımcılık, izcilik, foğrafçılık, cafe, dvd odası gibi sosyal aktiviteler bulunmaktadır.

142 adet konuttan meydana gelen Green Village Şile 2, 1+1 den 4+1e kadar çeşitli ihtiyaca göre düşünülmüş daire tipleriyle, 142 ailenin hayallerini gerçeğe taşıyacak. Projede Bahçe tek kat daire, Teras tek kat daire, Bahçe dubleks ve Teras dubleks seçenekleri bulunuyor.

Su Değirmeni

Su değirmeni özellikle çocuklarınız için macera duygularını harekete geçiren bir yer olacaktır. Ayrıca çocuklarınız kek ve börek pişirmeyi de öğrenecek. Çocuklar keşfetmeyi, yeni şeyler öğrenmeyi ve hayal kurmayı sever.

Mini Çiftlik

Hayvanlarla bir arada olmak çocuk gelişimi için çok önemlidir. Hayvanlar tıpkı çocuklar gibi saf ve iyileştiricidirler. Araştırmalar da ispatlamıştır ki, bir hayvanın sorumluluğunu alan çocuklar gelecekte de sorumluluk sahibi bireyler olurlar. Mini çiftlikte en tatlı evcil hayvanlardan kazlar, ördekler, tavşanlar ve tavuklar olacak.

Gençlik Adası

Ergenlik çağına gelen çocuklarınız eskisi kadar sizlerle birlikte vakit geçirmek istemeyeceklerdir. Kendi yaşıtları ile bir araya gelip, internet başından uzakta gençlik adasında geçirdkleri saatleri hayatları boyunca unutmayacaklar.

Ağaç Evler

Hayal dünyaları sürekli aktif olan çocuklarınızın macera duygularını besleyecek ağaç evlerde çok mutlu olacaklar.

Kids Club

Çocukların şehrin gürültüsünden uzak, doğa ile baş başa sağlıklı büyümeleri çok önemlidir. Kids Club’da çocuklar hem eğlenecek, hem sosyalleşecek hem de yaratıcılıkları beslenecek.

Green Village Şile 2 Projesine Yakın Hastaneler

Şile 1 Acil Yardim İstasyonu, sağlık ocağı, Şile Merkez Aile Sagligi Merkezi, Şile Merkez ASM, Şile Aile Sağlık Merkezi, Aile sağlık merkesı, Özel Şile Polikinliği, Şile Aile Sağlığı Merkezi

Green Village Şile 2 Projesine Yakın Okullar

Şile Anadolu Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Balibey İlkokulu, Şile Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, (Şile) Dr. Vasıf topcu fen lisesi, Demirtaş Paşa, Şile Oya ali osman keçiçi anadolu öğretmen lisesi, şile imkb halk eğitim merkezi, sile otelcilik anadolu ve meslek lisesi, Şile İMKB Turizm Otelcilik Ve Meslek Lisesi, Balibey İlkokulu, Şile Bilgi Temel Lisesi, Şile İncileri, şile 50. Yıl lisesi, şile imkb 50.yıl çok programlı anadolu lisesi, Oya Ali Osman Keçici Anadolu Öğretmen Lisesi, Şile İMKB Otelcilik Ve Turizm Lisesi

Green Village Şile 2 Projesine Yakın Alışveriş Merkezleri

Palladium, Migros

Green Village Şile 2 Nerede?

Projenin HABERLERİ

Doğa Sizi Çağırıyor; Green Village Şile 2

Şile Emlak Endeksi Konut ve Bölge Analizi