Farilya Asia Temsilcisi Sizi Arasın
Farilya Asia

Farilya Asia

Ufuk Mesken İnşaat 
İSTANBUL / PENDİK
Projede Fırsat
Farilya Asia Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Farilya Asia PROJE ÖZELLİKLERİ

Farilya Asia Rezidans projesi Ufuk Mesken İnşaat tarafından İstanbul'un Anadolu Yakası-Pendik ilçesinde hayata geçiriliyor.13 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselen Farilya Asia Rezidans projesi İstanbul'un son yıllarda değerine değer katan ilçelerinden Pendik'te hayata geçiriliyor. Lokasyon açısından yatırımcısına oldukça yüksek avantaj sağlayan Farilya Asia projesi, bölgenin en kapsamlı hastanesi olan Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin hemen karşısında yükseliyor. Konutların yanı sıra ticari ünitelerin de yer aldığı karma yaşam konseptine sahip olan projede ayrıca mağazaların bulunduğu meydan bölümünün giriş ve çıkışı konut giriş ve çıkışlarından ayrı olacak şekilde tasarlandı. Bu tasarımı sayesinde projede yaşayan vatandaşların güvenliği de en üst seviyelerde tutulacak. Projenin konut kısmında güvenlik görevlileri yer alırken ayrıca 7/24 görüntülü güvenlik sistemleri de devrede olacak.

Farklı bir yaşam tarzı arayanlara hitap edecek simgesel bir yapı olarak tasarlanan Farilya Asia İstanbul’un gelisen yeni yüzü Pendik’in en değerli noktasında sizlere kaliteli bir yaşam sunuyor. Rezidans konforu ve balkon keyfinin bir arada sunulduğu Farilya Asia’da sınırsız deniz manzarasıyla kendinizi özgür ve huzurlu hissedeceksiniz. Sosyal donatılarıyla ön plana çıkan Farilya Asia projesinde çocuk oyun alanları, kafe, restoran, güvenlik, kameralı güvenlik, deniz manzarası, Adalar manzarası, açık otopark, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, fitness salonu, hamam, sauna ve süs havuzu bulunuyor.

Ulaşım Artık Keyif Olacak

Rezidans ve ticari ünitelerden oluşan ve metroya 50 metre mesafede yer alan proje, üç blok halinde tasarlandı. Stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tiplerinin bulunduğu Farilya Asia projesindeki 1+0 daireler 40 ila 67 metrekare, 1 oda 1 salon daireler 82 ila 96 metrekare, 2 oda 1 salon daireler 109 ila 159 metrekare, 3 oda 1 salon daireler 161 ila 173 metrekare, 4 oda 1 salon daireler ise 251 metrekare alan büyüklüğüne sahip.

Alışveriş yapmak ve günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok uzaklara gitmenize gerek kalmayacak. İstanbul'un yoğun trafiği ve günlük stresine katlanmak zorunda kalmayacaksınız. İhtiyacınız olan her şey istediğiniz an elinizin altında olacak. Farilya Asia projesinin geniş meydanıyla, evden uzaklaşmadan alışveriş yapmanın keyfini çıkarırken sevdiklerinize ve kendinize daha fazla zaman ayırabileceksiniz. Aradığınız bütün markalar, kafeler ve restoranlar evinizin altında olacak. Proje Marinturk Çarşı, Asya Avm, Neomarin, Pendorya, Metro Gross gibi büyük alışveriş merkezlerine de çok yakın konumda bulunuyor.

Farilya Asia Projesine Yakın Hastaneler

Konumuyla dikkat çeken Farilya Asia Projesine yakın olan hastaneler arasında Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Pendik Devlet Hastanesi Kaynarca Semt Poliklinigi, Özel Pendik Bölge Hastanesi, Pendik Devlet Hastanesi, Özel Remedy Hospital, Pendik Özel Yüzyıl Hastanesi, Özel Pendik Şifa Hastanesi, Kaynarca SGK Hastanesi, Pendik Hospital, Özel Pendik Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi, Özel Pendik Şifa Tıp Merkezi, Asya Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Cihan Tıp Merkezi, Dünya Göz Hastanesi, Sistem Göz Hastanesi göze çarpmaktadır. 

Farilya Asia Projesine Yakın Okullar

Çocuklarınızın eğitimi konusunda da büyük avantaj sunan Farilya Asia projesi Pendik Kılıçaslan İlköğretim Okulu, Buhara İlkogretim Okulu, Alparslan Anadolu Lisesi, Pendik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Pendik Era Koleji, Orhan Sinan Hamzaoğlu İlkokulu ve Ortaokulu, Faruk Demirbağ Ortaokulu, Özel Eryetis Reis Denizcilik Meslek Lisesi, Artukbey İlköğretim Okulu, Gülizar Zeki Obdan Anadolu Lisesi, İsa Yusuf Alptekin İ.Ö.O., Fuat Köprülü İlköğretim Okulu, Çamçeşme İlköğretim ve Ortaokulu, Ayazma İlköğretim Okulu, Velibaba Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Kırımlı Fazilet Olcay Anadolu Lisesi, Özel Kültür Temel Lisesi, Ertuğrul Gazi İ.Ö.O., Alemdarpaşa Ortaokulu, Nuh Kuşçulu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, İngiliz Kültür Kale Koleji, Ozel İbni Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Kaynarca Şevket Sabancı Lisesi, Pendik Esenler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne komşu konumda yer alıyor.

FARILYA ASİA PROJESİ FİYATI

Pendik'in en özel projelerinden birisi olan ve Ufuk Mesken İnşaat imzası taşıyan Farilya Asia projesi fiyatı herkes tarafından merak ediliyor. Sayfamızın üst kısmında bulunan form alanını doldurarak projenin fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Farilya Asia Nerede?

Projenin HABERLERİ

Hayatınıza değer katacak; Farilya Asia

Anadolu Yakası'nın En Gözde 7 Projesi

Farilya Asia Projesi Tamamlanmak Üzere

Konut Sektörü Ekonominin Lokomotifi Durumunda

Farilya Asia Yatırımcısına Kazandırıyor

İstanbul’a Gitmek Artık Yalnızca 1 Dakika!