Eston Şehir Koru

Eston Şehir Koru

Polat Yol
İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR
Eston Şehir Koru
Eston Şehir Koru

Eston Şehir Koru PROJE ÖZELLİKLERİ

İstanbul’un yatırım değeri günden güne artan bölgesi Bahçeşehir’de hayata geçirilen Eston Şehir Koru projesi, Polatyol imzası taşıyor. 215 dönüm arazi üzerine kurulan proje az katlı mimarisi ve doğayla iç içe yaşam konseptiyle sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Eston Şehir Koru projesi villa, katlı villa, 5 katlı koru konakları ve 7-8 katlı koru evleri olmak üzere toplam 1090 konut ve 31 ticari birimden oluşuyor. 2+1'den 5,5+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin bulunduğu Eston Şehir Koru, doğanın içinde kaliteli ve prestijli yaşam hayal edenlere imkan sağlıyor. 

Lokasyonuyla da dikkat çeken proje TEM ve bağlantı yollarına yakın, Atatürk Havalimanı'na ise yaklaşık 25 kilometre mesafede konumlanıyor. Eston Şehir Koru D-100 Karayoluna 12 kilometre, 3. Havalimanına 25 kilometre, Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yoluna 3 kilometre uzaklıkta yer alıyor. 

Eston Şehir Koru Yakındaki Alışveriş Merkezleri

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Prestige Mall, Sunflower Alışveriş Merkezi, Parkway, Mall of İstanbul

Eston Şehir Koru Yakındaki Eğitim Kurumları

Bilfen Koleji, Doğa Koleji, FMV Işık Okulları, Bahçeşehir Koleji, MEF Okulları, Alkev, İstanbul Community School

Eston Şehir Koru Yakındaki Sağlık Kuruluşları

Bahçeşehir Acıbadem Tıp Merkezi, Bahçeşehir Alman Hastanesi, Elitium Cerrahi Tıp Merkezi, Başakşehir Devlet Hastanesi, Özel Life Cerrahi Tıp Merkezi, Bahçeşehir Loca Tıp Merkezi, İstinye Üniversitesi Liv Hastanesi, Özel Hospital

Ayrıcalıklı yaşama adım atmak isteyenler Eston Şehir Koru'da sunulan Fitness Cafe ve Lounge Alanları, Çocuk Oyun Alanları, Wellness Center & SPA merkezi, Açık & Kapalı Spor Alanları, Aktivite Alanları, Kolay Erişimli Mini Avm, Açık/Kapalı Otopark, Bisiklet ve Yürüyüş Yolları, Meyve ve sebze bahçeleri, amfi tiyatro, açık hava sineması, evcil hayvan parkı, Restoranlar, kafeler, süpermarket, fırın, eczane ve kuaför ile her ihtiyacını karşılayabilecek, günlük yaşamın stresini keyifli dakikalara dönüştürebilecek.

Polatyol Yönetim Kurulu Üyesi Celaleddin Polat, Eston Şehir Koru'nun Bahçeşehir'de geniş bir alan üzerine inşa edildiğini vurgulayarak "Yeni gayrimenkul projemiz Eston Şehir Koru, tıpkı Mahallem projemizde olduğu gibi Bahçeşehir’in gerçek dokusuna uygun, yeşille iç içe az yoğunluklu bir proje oldu. Eston Şehir Koru’yu, 4 bin kişilik keyifli bir kasaba olarak planladık. 215 dönüm üzerine inşa edilecek projede 90 dönüm yeşil alan, 25 dönüm aktivite alanı planlandı. Meyve ve sebze bahçeleri, amfi tiyatro, açık hava sineması, evcil hayvan parkı, meydanları ve korularıyla hayat enerjimizi koruyacak çok özel bir projeyi hayata geçirmenin heyecanını yaşıyoruz" dedi.

Eston Şehir Koru projesinin Aralık 2019'da sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

ESTON ŞEHİR KORU PROJESİ FİYATI

Bahçeşehir'de Polatyol imzasıyla hayata geçirilen Eston Şehir Koru projesinin fiyatı herkes tarafından merak ediliyor. Sayfamızın üst kısmında bulunan form alanını doldurarak projenin fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eston Şehir Koru Nerede?

Projenin HABERLERİ

Doğa Dostu Eston Şehir Koru Projesi Satışta!

Estonşehir Koru Basın Lansmanıyla Tanıtıldı

Eston Şehir Koru’dan Ev Alan Kazanacak

Celaleddin Polat Estonşehir Koru'nun Detaylarını Anlattı

Şehrin İçinde Doğal Yaşam: Eston Şehir Koru

Doğada Yaşamak İçin 5 Neden