Epique Island Temsilcisi Sizi Arasın
 Epique Island

Epique Island

MUĞLA / BODRUM
Epique Island Temsilcisi Sizi Arasın
Epique Island kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Epique Island PROJE ÖZELLİKLERİ

 

Bodrum Yalıkavak'ta Tilkicik Koyu'nda 126 dönümlük alana kurulan Epique Island projesi adanın özel konumu ve coğrafi özellikleri göz önünda tutularak 3 tip villa 10 farklı seçenek ile tasarlandı. Villaların her biri panoramik manzaraya sahip. Açık Teras Villalar, Avlu Villalar ve Lineer Villalar adı verilen müstakil evler 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde inşa ediliyor. Villalarda yardımcı odası da bulunuyor.

Epique Island, Bodrum'un en güzel bölgelerinden Yalıkavak'ta hayat buluyor.

Epique Island projesinde bütün villalar müstakil inşa edilirken, her villanın kendine ait yüzme havuzu bulunuyor. Havuzlar, villa sakinlerine gün batımı keyfini yaşatacak şekilde ön tarafta ya da rüzgara karşı korunaklı arka bahçede yer alıyor. Bu yerleşim sayesinde havuzlar yılın büyük bir kısmı kullanım olanağı sunuyor. 

Yarımadanın yan tarafında yer alan dik yamaç alanda kurulan alanda, 150 adet yat kapasiteli bir marina bulunuyor. Villaların bir kısmı marina manzarasına sahip olsa da, mahremiyet hissini korumak adına marina, villalardan ayrı tutuldu. Yamaç tarafında marinayla bağlantısı olan 50 odalı bir butik otel tasarlandı. Bu otel, konutlarını ağırlamanın yanı sıra villalara da hizmet verecek.

Epique Island Nerede?

Fırsat Projeleri