Daire Kartal

Daire Kartal

Bodur Gayrimenkul
İSTANBUL / KARTAL
Daire Kartal
Daire Kartal

Daire Kartal PROJE ÖZELLİKLERİ

 

Daire Kartal;  gayrimenkul sektörünün yeni oyuncularından Kale Grubun, Bodur Gayrimenkul şirketi tarafından  hayata geçirilen ilk konut projesi olma özelliği taşıyor.

‘Daire Kartal’, kaliteli bir konutta yaşamak ve yatırım yapmak isteyenlerin beklentileri dikkate alınarak hayata geçiriliyor. Yüksek standartlara sahip, son derece zarif bir proje olan ‘Daire Kartal’; mimarisinden dekorasyon ve tasarımına kadar her detayına özen gösterilen, kaliteli ve sürdürülebilir, niş bir yapı olarak kullanıcı ve yatırımcıların beğenisine sunuluyor.

Mimari yapısı kadar sosyal donatılarına da büyük önem verilen projenin, ulaşım akslarına yakın olması nedeniyle yatırımcılarına kentin her yerine kolay ulaşım avantajı sağlıyor. 

Mimari özellikler bakımdan zarafeti kadar teknolojik alt yapısı ile de dikkat çeken konut projesi, akıllı ev donanımı ve Yeşil Bina özelliklerinde inşa ediliyor.

Farklı özellik ve  büyüklüklerde inşa edilen daireler, her aileye uygun ve konforlu bir yaşam olanağı sunuyor.

Tek blok olarak inşa edilen ve 244 dairden oluşan Daire Kartal projesindeki daire seçenekleri; 1+1 ve 2+1 alternatiflerinden meydana geliyor.

Projede yer alan daireler 3.15 metre tavan yüksekliği sayesinde, iç donanıma ayrı bir aydınlık ferahlık kazandırıyor.

Projede yer alan daire büyüklükleri 54 metrekare ile 169 metrekare arasında değişiyor.

Eylül 2017’de teslim edilecek olan Daire Kartal’ın lokasyonu, E5 ve Kadıköy Kartal metro hattı Yakacık durağına yürüme mesafesiyle, hızlı tren, Kartal ve İDO Pendik terminallerine 15 dakikada ulaşım imkanıyla, bölgede yer alan üniversite yerleşkelerine, hastanelere ve Anadolu Adliyesi’ne yakınlığıyla proje değerini artırıyor.

•    Yakacık Metro İstasyonu 350 m
•    Kartal Metro istasyonu 850 m
•    Pendik Marina 8 km
•    Bostancı 12 km
•    Sabiha Gökçen Havalimanı 13 km
•    Kadıköy 22 km
•    Boğaziçi Köprüsü 23 km
 

Projenin genel özellilkleri: Leed gold sertifikası adayı yeşil bina, son deprem yönetmeliğine uygun, 24 saat güvenlik, yolcu ve yangın asansörü, kapalı otopark, depo alanları, sosyal tess alanları, kapalı devre video sistemi, resepsiyon, güvenlikli giriş, yangın ve duman dedektörleri, otomatik yangın söndürme sistemi, lobi lounge, TV lounge çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, bahçe sosyal alanları, fitness-plates-yoga salonları...

Daire Kartal Nerede?

Projenin HABERLERİ

İstanbul’da Yatırım İçin Bu Yılın En Gözde Bölgeleri

Kartal'ın En Şık Projesi; Daire Kartal

Konutta Kurban Bayramı kampanyası

Daire Alana, Beyaz Eşyalar Hediye

Daire Kartal’da Dört Dörtlük Yaşam İçin Dört Fırsat!

Daire Kartal Projesinde Son Dairelere Özel Fırsatlar!