Yeni Nesil Eyüp Temsilcisi Sizi Arasın
Yeni Nesil Eyüp

Yeni Nesil Eyüp

Ortadoğu Grup 
İSTANBUL / EYÜP
Projede Fırsat
Yeni Nesil Eyüp Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Yeni Nesil Eyüp PROJE ÖZELLİKLERİ

Yeni Nesil Eyüp projesi, mimari yapısı ve ferah iç mekanları ile dikkat çekiyor. Yeni Nesil Eyüp, İstanbul'un Eyüp ilçesinde 8.936 metrekare alan üzerinde yer alıyor. Ortadoğu Grup imzasıyla üç blok halinde yükselen Yeni Nesil Eyüp projesi, toplam 222 adet konut ve 9 adet ticari birimden meydana geliyor. 

EV TANIMI YENİDEN DİZAYN EDİLDİ!

Lokasyon olarak, iş ve yaşamın bir arada olduğu Mecidiyeköy - Mahmutbey Metrosu Yeşilpınar durağına yakın yerde yükselen Yeni Nesil Eyüp konut projesinin, yüzde 73'ü yeşil alana ayrılmış durumda. Orta Doğu Grup tarafından inşa edilen Yeni Nesil Eyüp; 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandı. Yatırımcılara kullanım  kolaylığı sağlamak adına Yeni Nesil Eyüp projesinde yer alan daireler, 113 ila 150 metrekare arasında değişen büyüklüklerde planlandı. Projede yer alan 2+1 daireler brüt 121,56 metrekare, 2+1 bahçeli daireler brüt 121,07 metrekare, 3+1 daireler brüt 135,85 ila 150,97 metrekare, 3+1 bahçeli daireler brüt 150,97 metrekare büyüklüğe sahip.

Şehir karmaşasından uzak sakin bir hayat hayal edenler Yeni Nesil Eyüp'te huzuru ve kaliteyi buluyor. Çocukların çocukluklarını doyasıya yaşadığı doğal bir ortam vadeden Yeni Nesil Eyüp'te ön talep dönemi başladı. 

Ev tanımını yeniden dizay eden Yeni Nesil Eyüp; bahçe katı, ferah daireler, peyzaj alanları, sosyal donatılar, teras daireleri ve ayrıcalıklı olanakları ile kullanıcılarına keyifli bir yaşam sunuyor. Yeni Nesil Eyüp projesinde açık-kapalı olmak üzere iki adet yüzme havuzu, açık basketbol sahası, fitness, sauna ve spor salonu gibi sosyal donatılar yer alıyor. 

Oldukça merkezi bir noktada yükselen Yeni Nesil Eyüp projesi, kullanıcılarına günlük yaşamda gereksinim duyacakları her ihtiyaca kolay ulaşım olanağı sağlıyor. Yeni Nesil Eyüp projesi Yeşilpınar metro durağının hemen yanında Merter'e 14 kilometre, Maslak, Levent ve Beşiktaş'a 12 kilometre, Mecidiyeköy'e 10 kilometre, Şişli'ye 8 kilometre uzaklıkta bulunuyor. 

Memorial Şişli Hastanesi, Okmeydanı Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi, Yeniyüzyıl Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi, Özel Avrupa Şafak Hastanesi, Eyüp Devlet Hastanesi gibi sağlık kuruluşlarına olan yakınlığıyla her türlü sağlık ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Yeni Nesil Eyüp projesine yakın konumda bulunan Vialand, White Hill, Emiraga Avm ve Neco Alışveriş Merkezleri eğlenceli dakikalar geçirerek alışveriş keyfini doyasıya yaşamanız için imkan sağlıyor. 

Geleceğimizin güvencesi çocuklarımızn eğitim hayatlarını rahatlıkla sürdürmesi için eğitim kurumlarının yanı başında yükselen Yeni Nesil Eyüp projesi; Gaziosmanpaşa Doğa Koleji, Mithatpasa ilkogretim Okulu, Kağıthane Uğur Okulları, Vefa Poyraz Anadolu Lisesi, TOKİ Avrupa Konutları İlkokulu, Fahrettin Özüdoğru Anadolu Ticaret Meslek Lisesi, Mevlana Anadolu Lisesi, ÇÖZÜM Akademi Temel Lisesi ve Eyüp İMKB Mesleki Teknik Anadolu Lisesi'ne yakın konumda yer alıyor.

Projede dairelerin Mart 2018 de sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor.

YENİ NESİL EYÜP PROJESİ FİYATI

Eyüp'ün en özel projelerinden birisi olan ve Ortadoğu Grup imzası taşıyan Yeni Nesil Eyüp projesi fiyatı herkes tarafından merak ediliyor. Sayfamızın üst kısmında bulunan form alanını doldurarak projenin fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yeni Nesil Eyüp Nerede?

Projenin HABERLERİ

İstanbul’da Yatırım İçin Bu Yılın En Gözde Bölgeleri

Yaşam Alanına Farklı Bir Tanım; Yeni Nesil Eyüp

Ev Alacaklara Birbirinden Cazip Kampanyalı 5 Proje

Konut Kampanyalarına Kurban Bayramı Hareketliliği

İstanbul’un Merkezinde Yaşayacağınız 5 Proje

Bu Projelerde Faiz Yok Huzur Var