Toya Next Temsilcisi Sizi Arasın
Toya Next

Toya Next

Toya Yapı
İSTANBUL / BAĞCILAR
Toya Next Temsilcisi Sizi Arasın
Toya Next kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Toya Next PROJE ÖZELLİKLERİ

 

Toya Gayrimenkul’ün yeni nesil projesi olan Toya Next, akıllı yaşam çözümleri ile geleceğin kapılarını aralıyor. Özgün mimari çözümlerle yaşam alanlarını en verimli şekilde kullanma anlayışı ve akıllı yaşam teknolojileri ile geliştirilen projede tasarım ve fonksiyon bir arada sunuluyor. Toplam 300 milyon TL yatırımla, 20 dönüm arsa üzerinde üç blok ve ticari ünitelerden oluşan Toya Next’te, 538 konut ve 21 adet ticari ünite yer alıyor.

Yüzde 1 KDV avantajının sunulduğu Toya Next’te 39 m² - 268 m² aralığında stüdyodan 4+1’e kadar olan daire seçenekleri bulunuyor. Proje her metrekareden maksimum verim sağlayan ve akıllı çözümler sunan Art & Smart konsepti ile geliştiriliyor. 

Dünyanın her yerinden yönetilebilecek tek tuşla aydınlatma, sıcak-soğuk ayarları, sinema ve uyku modu, evden çıkış modu ile elektrik ve suyun kapatılması gibi daha birçok özellik ile hayatı kolaylaştıran ve zaman kazandıran Toya Next, ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. 

Toya Next’te kişisel tercihlere göre yaşam alanları değiştirilebiliyor. Mimari tasarımında beklentilerin karşılanabileceği her bir detaya özel çözümler sunuluyor. Art & Smart ile evlerde her metrekareden en yüksek verimin alınması sağlanıyor. Yatak odası ve salonu ayıran hareketli duvarlar, katlanıp duvara saklanan yatak, dolabın içine gizlenebilen çalışma odası ve yalnızca ihtiyaç duyulduğunda görünür olacak bir mutfak, yatak odasının salona eklenebileceği özgür bir yaşam alanı inşa ediliyor.


Hızla değer kazanan Basın Ekspres Yolunun merkezi noktasında  geliştirilen Toya Next, TEM Otoyolu’na 1,7 km, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı Yolu’na 4 km, D100 Karayolu’na 5 km, Atatürk Havalimanı’na 5 km, 3. Havalimanı’na 35 km mesafede konumlanırken,  Hemen önünde yer alacak metro istasyonu, metrobüs ve Marmaraya kolay erişimi ile trafikte vakit kaybetmeden istenilen yere rahatça ulaşma imkanı sunuyor.
Projenin konumu Halkalı – Gebze Marmaray Hattı’na 5,5 km ve Bakırköy İDO İskelesi’ne de 12 km uzaklığıyla büyük avantaj sağlıyor. 

Toya Next Ataköy’e 12 dakika ve  Taksim’e 32 dakika mesafede bulunuyor.
 

Toya Next Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Basın Ekspres Yolu'nun Yıldızı Parlıyor

Akıllı konut kavramına yeni bir soluk; Toya Next

Avrupa Yakası’nın En Avantajlı 5 Konut Projesi