The Address Residence

The Address Residence

İSTANBUL / ÜSKÜDAR
The Address Residence Temsilcisi Sizi Arasın
The Address Residence kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

The Address Residence PROJE ÖZELLİKLERİ

İstanbul'un gözde semtlerinden Çamlıca'da Emaar Square imzasıyla yeni bir hayat başladı. 66 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde, büyüklükleri 78 ila 645 arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde dizayn edilmiş 183 odalı otel, 197 mobilyalı lüks rezidans ve The Address Residence Sky View İstanbul adı verilen bölümlerden oluşuyor.

İleri inşaat teknolojisiyle güncel konut projelerinde kullanılan her tür teknik donatıyla hayatınızı kolaylaştıran mekanlar haline dönüşen rezidanslar, eşsiz deniz, boğaz ve adalar manzarasıyla yatırımcılarına İstanbul'un tüm güzelliklerini sunuyor.

Şehrin merkezinde ulaşım akslarının tam ortasında yükselen proje rezidans yaşamını otel konforuyla birleştiriyor. Bünyesinde Türkiye'nin en büyük alışveriş merkezi olan Emaar Square Alışveriş Merkezi’ni de bulunduran projede dünyanın bütün ünlü markaları yer alıyor. Böylece yatırımcısına kolay ve hızlı alışveriş imkanı da sunmuş oluyor. Ayrıca Emaar Square Alışveriş Merkezi’nde bir buz pisti, 2.400 kişilik mega sinema kompleksi ve Emaar’ın perakende alanındaki amiral gemisi dünyanın en büyük alışveriş merkezi olan The Dubai Mall’dan esinlenen bir su altı hayvanat bahçesi gibi çok sayıda eğlence ve sosyal etkinlik alanlarını bünyesinde bulunduruyor.

Rezidans yaşantısının her türlü konforunu ve huzurunu vaat eden The Address Residence İstanbul projesi, sosyal donatıları ile de hayatınızı renklendiriyor. Proje içerisinde son teknolojiyle donatılmış fitness salonu, SPA, havuz, kafe, restaurant, özel otopark ve depolama alanları yer alıyor.

The Address Residence Foto Galeri

The Address Residence Nerede?

Benzer Projeler

Pırlanta Çamlıca

İSTANBUL ANADOLU YAKASI / ÜSKÜDAR

Şehrin Kalbindeki Ayrıcalık

Antteras

İSTANBUL ANADOLU YAKASI / ÜSKÜDAR

Boğaza Komşu Hayatlar

Emaar Square

İSTANBUL ANADOLU YAKASI / ÜSKÜDAR

Anadolu Yakası’nın Yeni Yıldızı 

Çamlıca'da Mesa

İSTANBUL ANADOLU YAKASI / ÜSKÜDAR

Şehrin Zirvesinde Ferah ve Konforlu Yaşam

Barbaros Konutları

İSTANBUL ANADOLU YAKASI / ÜSKÜDAR

Üsküdar'a Yeni Bir İmza