Rönesans Piazza Maltepe

Rönesans Piazza Maltepe

İSTANBUL / MALTEPE
Rönesans Piazza Maltepe Temsilcisi Sizi Arasın
Rönesans Piazza Maltepe kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Rönesans Piazza Maltepe PROJE ÖZELLİKLERİ

 

Her açıdan sürüdürülebilir, karlı, fark yaratan, sosyal, ticaret ve iş hayatına katkı sağlayacak, uluslararası standartlarda ticari gayrimenkul projeleri geliştirerek tüm paydaşlar için en yüksek değeri yaratmayı görev edinmiş, ticari gayrimenkul geliştirme ve yatırım alanında da faaliyet gösterdiği coğrafyada lider olmayı hedefleyen Rönesans Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Rönesans Piazza Maltepe, karma yaşam projesi olarak dikkat çekiyor.

İstanbul Anadolu Yakası'nın gözde noktalarından Maltepe'de yükselen Rönesans Piazza projesinde konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edildi.

Dairelerin büyüklükleri ise 1+1'ler 58 ila 70.96 metrekare, 2+1'ler 101 ila dupleks 180.29 metrekare, 3+1'ler de 152 ia 215 metrekare arasında değişiyor.

Bölgeye zenginlik katacak bir proje olarak görülen Rönesans Piazza Maltepe, E-5 ana atresi üzerindeki konumu, Maltepe Esenkent metro durağının yanı başında oluşu ile kolay ulaşılır lokasyonuyla ön plana çıkıyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı'na ve Kadıköy'e 20'şer dakikalık mesafesi, Maltepe Sahil Parkı'na da 5 kilometrelik uzaklığındaki Rönesans Piazza Maltepe'de, birçok ünlü markanın da yer alacağı ve 55 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip AVM ve 20 katlı bir ofis bloğu yer alıyor.

Proje, ayrıca sehir yaşamanın yorgunluğunu atabileceğiniz içinde açık havuzu da barındıran sosyal yaşam alanı olarak donatıldı.

 

Rönesans Piazza Maltepe Foto Galeri

Rönesans Piazza Maltepe Nerede?

Benzer Projeler

Piyalepaşa İstanbul

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / BEYOĞLU

Şehrin Kalbinde Özlenen Semt Hayatı!

Resim İstanbul Nefes

İSTANBUL ANADOLU YAKASI / SANCAKTEPE

Hemen Teslim Ferah Hayat...

İstanbul Prestij Park

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / ESENYURT

Ayrıcalıklı Yaşam Fırsatını Yakalayın‎

Konya Prestij Park

KONYA / SELÇUKLU

Zamanın tadını çıkartın

HEP İstanbul

İSTANBUL AVRUPA YAKASI / ESENYURT

Hayatınızın Evi, Hayatınızın Projesi

Kuzu Effect

ANKARA / ÇANKAYA

Kendinizi Bulma Zamanı...