Referans Bahçeşehir Temsilcisi Sizi Arasın
Referans Bahçeşehir

Referans Bahçeşehir

Kiler GYO
İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR
Referans Bahçeşehir Temsilcisi Sizi Arasın
Referans Bahçeşehir kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Referans Bahçeşehir PROJE ÖZELLİKLERİ

 

Kiler GYO - Kiptaş ortaklığı ile 25 bin 920 metrekarelik arsa alanı üzerine inşa edilen Referans Bahçeşehir, 1+1, 2+1, 3+1, 3.5+1, 4+1, ve 4.5+1 şeklinde dizayn edilen 465 daireden oluşuyor.

Proje kapsamında 34 adet ticare ünite de yer alan Referans Bahçeşehir, özgün bir konsept olarak tasarlandı.

Elit yaşamı ve son yıllarda yükselen değeriyle dikkat çeken Bahçeşiher'de konumlanan Referans Bahçeşehir, lokasyonuyla da dikkat çekiyor.

3. Köprü bağlantı yolu ve 3. Havalimanı bağlantısı bu bölgeye ulaşıyor. 2018’de Marmaray ve 2019’da Metro, Referans Bahçeşehir’e sadece birkaç dakika mesafede.

Sizi ve sevdiklerinizi çağdaş ve teknolijik bir güvenlik anlayışıyla koruyacak şekilde tasarlanan Referans Bahçeşehir, konforlu bir hayatı da vaat ediyor. Proje, estetik kaygıyı giderecek şekilde dizayn edilmiş sosyal alanlarda keyif veren kafeleri, lezzet dolu restoranları ve şıklık sunan mağazaları, sıcak ve samimi mekanlarıyla hayatınıza değer katacak.

Güvenliğin 7/24 sağlandığı projede açılır kapanır yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzları, hamam ve saunanın yanı sıra spor sahaları sağlıklı ve keyifli vakit geçirmeniz için tasarlandı.

Referans Bahçeşehir Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Referans Bahçeşehir Projesinde Ruhsat Alındı

Bahçeşehir'in 'Referans' Projesi; Referans Bahçeşehir