Pruva Mudanya

Pruva Mudanya

BURSA / MUDANYA
Pruva Mudanya Temsilcisi Sizi Arasın
Pruva Mudanya kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Pruva Mudanya PROJE ÖZELLİKLERİ

Mudanya'nın en önemli lokasyonu Halitpaşa'da Altıniş İnşaat imzasıyla yeni bir proje hayata geçiriliyor. 

Pruva Mudanya projesi mavi ve yeşilin tadına sonuna kadar yaşamanızı sağlayacak. Hem denizin hem de doğanın güzelliklerini bir arada sunan projede çatı katı dairelerde dubleks seçenekleri de mevcut. Bahçe katındaki dairelerin ise kendisine ait 40 metrekare büyüklüğünde bahçeleri bulunuyor. Bahçe katı dahil tüm dairelerden deniz manzarası bulunan projenin öne çıkan en önemli özelliklerinden birisi de bahçe katında asansör bulunması. Eğimli arazide bulunmasından dolayı oluşan kot farkının engelli vatandaşlara ve çocuklu ailelere sorun yaşatmaması için bahçe katlarına da asansör konuldu.Mudanya'nın en önemli lokasyonu Halitpaşa'da Altıniş İnşaat imzasıyla yeni bir proje hayata geçiriliyor.

Yatırımcısına ulaşım anlamında büyük kolaylık sağlayan Pruva Mudanya projesi limana ve sahile 850 metre, Yıldıztepe'ye 1 kilometre, BUDO Deniz Otobüsü'ne ve merkeze 2,5 kilometre, İDO Deniz Otobüsü'ne 7 kilometre, Bursa Çevre Yolu'na 16 kilometre, Korupark AVM'ye 18 kilometre mesafede yükseliyor.

Pruva Mudanya projesinin sosyal donatıları arasında, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, sosyal tesis, fitness center, cafe, çocuk parkı, yeşil alan, yürüyüş yolları, bulunmaktadır.

Pruva Mudanya Foto Galeri

Pruva Mudanya Nerede?

Benzer Projeler

Bursa Prestij Park

BURSA / NİLÜFER

Ayrıcalıklı Bir Yaşam Sizi Bekliyor

Prestij Optimum

BURSA / OSMANGAZİ

Lüksü ve Konforu 'Prestij'li Yaşayın

Harmony Towers

BURSA / NİLÜFER

Bursa'da Konforlu Bir Yaşam Başlıyor

Marka Rezidans ve AVM

BURSA / NİLÜFER

Bursa'da Lükse Atılan İmza!

Mavi Mudanya

BURSA / MUDANYA

Bir Dünya Mavi

Kozluca Modern

BURSA / İNEGÖL

Kozluca'da Hayat Modern