NG Residence

NG Residence

İSTANBUL / BAĞCILAR
NG Residence Temsilcisi Sizi Arasın
NG Residence kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

NG Residence PROJE ÖZELLİKLERİ

Biri otel ve kongre merkezi olmak üzere iki kule halinde tasarlanan NG Residence'nin mimarisinde NG Kütahya Seramik'in ürünü olan seramik vazo şeklinden ilham alındı.

TEM otoyolu'nun Basın Ekspres Yolu ile kesiştiği noktada hayata geçirilen NG Residence, 26 katlı rezidans kulesi ve 28 katlı uluslararası otel kulesi ve kongre merkezi olarak dizayn edildi.

1+1'ler 50 ila 95 metrekare, 2+1'leri 100 ila 150 metrekare, deniz ve adalar manzaralı penthaus daireler ise 450 metrekare olarak tasarlanan NG Residence'ın teslim tarihi ise 2018'in ikinci yarısı olarak hedefleniyor.

Ana ulaşım arterlerine olan konumuyla da dikkat çeken NG Residence, Atatürk Havalimanı'na 7 kilometre, E-5 Çobançeşme Kavşağı'na 5 kilometre, TEM Kavşağı'na 3 kilometre, metroya ise sadece 200 metre mesafede yer alıyor.

Kuyumcukent, iş ve yaşam merkezlerine olan yakınlığı ile de ön plana çıkan projenin yüzde 30 ila 40 prim yapması bekleniyor.

Rezidansın sağlayacağı her türlü konforu sunan projede sizler için özel tasarlanmış yüzme havuzu, spa, Türk hamamının yanı sıra formda kalmanız için fitness merkezi gibi alanlar da unutulmadı.

NG Residence Foto Galeri

NG Residence Nerede?

Benzer Projeler

Batı Şehir

İSTANBUL / BAĞCILAR

Hayatınızı Kolaylaştırmak İçin..

Toya Next

İSTANBUL / BAĞCILAR

İstanbul’un Yeni Merkezi

Loza Evleri

İSTANBUL / BAĞCILAR

Mahalle Sıcaklığında Bir Yaşam

Luxera Meydan

İSTANBUL / BAĞCILAR

Hayallerin Gerçeğe Dönüştüğü Nokta!

Sur Yapı Mirage Residence

İSTANBUL / BAĞCILAR

Doğal Yaşamın Merkezi...

Metro Hayat

İSTANBUL / BAĞCILAR

Hayata Geç Kalmayın Metro Hayat