NG Residence  NG Residence

NG Residence

NG Kütahya Seramik Grubu
Bağcılar / İstanbul
NG Residence
NG Residence

NG Residence PROJE ÖZELLİKLERİ

Biri otel ve kongre merkezi olmak üzere iki kule halinde tasarlanan NG Residence'nin mimarisinde NG Kütahya Seramik'in ürünü olan seramik vazo şeklinden ilham alındı.

TEM otoyolu'nun Basın Ekspres Yolu ile kesiştiği noktada hayata geçirilen NG Residence, 26 katlı rezidans kulesi ve 28 katlı uluslararası otel kulesi ve kongre merkezi olarak dizayn edildi.

1+1'ler 50 ila 95 metrekare, 2+1'leri 100 ila 150 metrekare, deniz ve adalar manzaralı penthaus daireler ise 450 metrekare olarak tasarlanan NG Residence'ın teslim tarihi ise 2018'in ikinci yarısı olarak hedefleniyor.

Ana ulaşım arterlerine olan konumuyla da dikkat çeken NG Residence, Atatürk Havalimanı'na 7 kilometre, E-5 Çobançeşme Kavşağı'na 5 kilometre, TEM Kavşağı'na 3 kilometre, metroya ise sadece 200 metre mesafede yer alıyor.

Kuyumcukent, iş ve yaşam merkezlerine olan yakınlığı ile de ön plana çıkan projenin yüzde 30 ila 40 prim yapması bekleniyor.

Rezidansın sağlayacağı her türlü konforu sunan projede sizler için özel tasarlanmış yüzme havuzu, spa, Türk hamamının yanı sıra formda kalmanız için fitness merkezi gibi alanlar da unutulmadı.

NG Residence Foto Galeri

NG Residence Nerede?

Benzer Projeler

Hayatınızı Kolaylaştırmak için..

Toya Next; İstanbul’un yeni merkezi