Mavera Ahsen

Mavera Ahsen

İSTANBUL / ESENYURT
Mavera Ahsen Temsilcisi Sizi Arasın
Mavera Ahsen kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Mavera Ahsen PROJE ÖZELLİKLERİ

 


İstanbul'da son yıllarda en fazla büyüme gösteren yatırım noktalarından Esenyurt'ta Topuzlar Yapı tarafından hayata geçirilen Mavera Ahsen, 3 bin 200 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor.

Büyüklükleri 116 ila 280 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilmiş 169 daire ve 2 adet ticari üniteden meydana gelen Mavera Ahsen projesinde iki blok yer alıyor.

TEM otoyoluna cephesi bulunan Mavera Ahsen, lokasyonuyla da dikkat çekiyor. Proje, E-5'e 3, TÜYAP'a 5, Marmarapark'a 4, Migros'a 1, Bauhaus'a 4, Carrefour'a 3, Medilife Hastanesi'ne 5, Esenyurt Devlet Hastanesi'ne 4, Atatürk Havalimanı'na ise 10 dakika mesafede yer alıyor.

Mavera Ahsen projesi de Topuzlar Yapı'nın daha önceki projelerinde olduğu gibi 5 yıldız konforunda bir yaşam vaat ediyor...

Ferah ve konforlu alanlarıda sevdiklerinizle elit bir yaşam sizi bekliyor.

Şehir yaşamının modern ayrıcalıkları, siz ve çocuklarınızın ihtiyaçlarına cevap veren sosyal alanları ile tam bir aile konsepti olarak tasarlanan projenin teknik donatılarının yanı sıra geniş sosyal donatı alanları da göz kamaştırıyor.

Mavera Ahsen projesinin özellikleri arasında fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, süs havuzu, kamelya, yürüyüş parkuru, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kreş ve market de yer alıyor.

 

Mavera Ahsen Foto Galeri

Mavera Ahsen Nerede?

Benzer Projeler

Sembol İstanbul

İSTANBUL / ESENYURT

Prestijli Projede Son Fırsat!

Self İstanbul

İSTANBUL / ESENYURT

Güvenli ve huzurlu bir yaşam

Terrace Mix

İSTANBUL / ESENYURT

EV' lenmeyen Kimse Kalmasın!

İnnovia 4

İSTANBUL / ESENYURT

100 ay faizsiz vade fırsatı...

Gülpark Yaşam

İSTANBUL / ESENYURT

Gülpark Yaşam Evleri

İstanbul Prestij Park

İSTANBUL / ESENYURT

Ayrıcalıklı Yaşam Fırsatını Yakalayın‎