Marmarams

Marmarams

İSTANBUL / ATAŞEHİR
Marmarams Temsilcisi Sizi Arasın
Marmarams kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Marmarams PROJE ÖZELLİKLERİ

İstanbul'un prestijli ilçelerinden Ataşehir'de Rams Yapı imzasıyla yükselen Marmarams projesi, 5 bin 810 metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. Büyüklükleri 57 ila 232 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 3.5+1 şeklinde dizayn edilmiş 240 konuttan oluşan Marmarams projesinin 2018'in son çeyreğinde teslim edilmesi bekleniyor.

Teknik donatılarıyla gerek dairelerinizde gerekse sosyal tesislerde şehirli bir yaşam vaat eden proje, kalitenin yanı sıra işçiliğiyle de güvenli bir dünya oluşturuyor. 7 katlı 6 bloktan meydana gelen proje, ihtiyaç duyacağınız birçok şey de bir arada her şey bir arada sunuyor.

Ataşehir'de oluşmakta olan modern kent estetiğiyle güçlü bir uyum sağlayan mimarisi ile beğeni toplayan Marmarams'ta, insana değer veren yaklaşımıyla detaylandırılan peyzajı göz kamaştırıyor.

Büyüleyici göleti, yeşilin her tonunun bulunduğu yürüyüş parkuru, çocuk parkı gibi donatılarıyla huzurlu ve keyifli anlar sunan projede eğlenceli zamanlarınızın geçeceği mekanlar da unutulmuyor.

Projenin özellikleri arasında açık/kapalı yüzme havuzları, bilardo, masa tenisi, basket sahası da yer alıyor.

Marmarams Foto Galeri

Marmarams Nerede?

Benzer Projeler

Canan Business

İSTANBUL ANADOLU YAKASI / ATAŞEHİR

Hayatınıza Değer Katmaya Hazır Mısınız?

Aram Deluxe

İSTANBUL ANADOLU YAKASI / ATAŞEHİR

Aram Deluxe Konforun Yeni Adresi

Nestiva Ataşehir

İSTANBUL ANADOLU YAKASI / ATAŞEHİR

Bu Proje Size İyi Gelecek