Lens İstanbul Temsilcisi Sizi Arasın
Lens İstanbul

Lens İstanbul

Lens Yapı
İSTANBUL / PENDİK
Lens İstanbul Temsilcisi Sizi Arasın
Lens İstanbul kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Lens İstanbul PROJE ÖZELLİKLERİ

Kurtköy Konut Projeleri arasında dikkat çeken Lens İstanbul projesi, İstanbul'un son yıllarda değerini ikiye katlayan bölgesi Kurtköy'de yükselecek.  

Lens Yapı tarafından hayata geçirilen Lens İstanbul projesi, 33 bin metrekarelik arsa alanı üzerine inşa ediliyor.

Çağdaş mimari ile estetiği harmanlayan ve kapılarını dış dünyaya kapatmayan anlayışıyla farklı bir bakış açısı ile oluşturulan Lens İstanbul projesi, stüdyo, 1+1, 2+1 daire ve 2+1, 3+1, 4+1 loft daire seçenekleri sunan 1162 rezidans dairesiyle genç ve dinamik bir yaşam vaat ediyor.

Bin 162 konut, 85 ticari üniteden oluşan projede stüdyo daireler 41.43 metrekare, 1+1'ler 66.91 metrekare ila 103 metrekare, 2+1 daireler 108.71 metrekare ila 150.54 metrekare, dubleks 2+1'ler 116.34 metrekare ila 169.72 metrekare, dubleks 3+1 daireler 177.87 metrekare ila 192 metrekare, dubleks 4+1 daireler ise 301.66 metrekare büyüklüğünde dizayn edildi.

Kurtköy’ün başlangıç noktası denebilecek bir konumda yer alan ve 5 bloktan oluşan proje TEM otoyolunun ve metro istasyonunun hemen yanı başında yükseliyor.

Şehir içi ulaşım ağlarına yakınlığının yanı sıra Sabiha Gökçen Havalimanı’nın yanında oluşuyla hem şehirler arası hem de uluslararası ulaşım özgürlüğü sunan proje, seçkin mimarisi, ince tasarım anlayışı ve kaliteli malzemeleriyle birinci sınıf bir yaşam alanı olarak tasarlandı.

Sınırları içindeki kreşi ile çocuklarınıza güvenli alanlar oluşturan projede bahçeler, yürüyüş parkurları, peyzajı, saunası, hamamı,fitness salonu, SPA'sı ve birçok sosyal donatısıyla elit bir hayat tarzı sunuyor.

Projede yer alan 85 ticari ünite, alışveriş merkezi ayrıcalığını yaşatırken, sizi ihtiyacınız olan her şeye bir çırpıda ulaştıracak.

Eğitim kurumlarına yakınlığı, Teknopark'a yürüme mesafesiyle Türkiye’nin önde gelen sanayi tesisleri, şirket genel merkezleri, bankacılık üsleri ve hastanelerin yanı başındaki lokasyonuyla da dikkat çeken projede çocuklar ve yetişkinler için ayrı kapalı havuzlar da unutulmadı.

Lens İstanbul Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Anadolu Yakasının Çok Kazandıran 5 Projesi

Anadolu Yakasının Çok Kazandıran 5 Projesi

Kurtköy'de hayallere dokunan proje; Lens İstanbul

Kurtköy Lens İstanbul İle Değişiyor

Lens İstanbul projesinden kaçırılmayacak fırsatlar

Özel Konsepte Sahip 5 Eşsiz Konut Projesi

Pendik’te Yaşamak Hiç Bu Kadar Avantajlı Olmamıştı

Konforu Yaşam Biçimi Haline Getiren 5 Proje

Lens İstanbul’da Sonbahara Özel 72 Ay 0 Faiz

Ev Alana Araba Bedava!

Anadolu Yakası'nın En Gözde 7 Projesi

Lens İstanbul'da 2017'nin Son Fırsatı