Ofton Beyoğlu'dan, “Şimdi Al, 1 Yıl Ödeme Yapma' Kampanyası!

Ofton Beyoğlu'dan, “Şimdi Al, 1 Yıl Ödeme Yapma' Kampanyası!
07.03.2017 - Salı

Ofton Beyoğlu konut projesi, kullanıcılarına konfor ve huzuru, ulaşılabilir rakamlarla sunuyor. İstanbul’un en güzel yerinde konumlanan proje, merkezi konumu ve yatırımcılara yönelik, ödeme yapmayı bir yıl öteleyen kampanyası ile büyük ilgi görüyor.

Ofton İnşaat tarafından hayata geçirilen Ofton Beyoğlu, İstanbul’da konumlandığı lokasyonda ihtiyaç duyulabilecek çok sayıda önemli sosyal yaşam merkezine yakın mesafede yer alıyor. Merkezi konumu sayesinde ulaşım avantajı da sunan proje, mimari yapısı, ferah ve aydınlık iç yapısı sayesinde, kullanıcılarına ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyor.

Ofton Beyoğlu’nda Teslimler Ekim 2017’de!


Ofton Beyoğlu konut projesi, toplam 221 bağımsız birim ile 4 ticari üniteden oluşuyor. Projenin, Ekim 2017’de teslim edilmesi hedefleniyor. Ofton Beyoğlu konut projesi, yatırımcılara yönelik yeni bir kampanya başlattı. Projede başlatılan kampanyada, ödemeler bir yıl öteleniyor.

Yatırımcılar projeden evsahibi olmaya karar verdiklerinde aldıkları daire bedelinin yüzde 25’ini peşin, kalan taksitlerine ise,1 yıl sonra başlayacaklar. Ayrıcalıklı mimarisi ve yeşile ayrılan geniş peyzaj alanları ile dikkat çeken Proje kullanıcılarına renkli bir yaşam sunuyor. Projenin zengin sosyal donatıları arasında: yürüyüş yolları, kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, kapalı otopark ve fitness salonu mevcut.

Fırsat Projeleri