Nef Yalıkavak Projesi Fiyat Listesi

Sektörün önde gelen firmalarından olan Timur Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Nef Yalıkavak projesi fiyat listesi ise internette sıkça aranıyor.

Nef Yalıkavak Projesi Fiyat Listesi
31.07.2017 - Pazartesi

Sektörün önde gelen firmalarından olan Timur Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Nef Yalıkavak projesi fiyat listesi ise internette sıkça aranıyor.

Hayata geçirdiği başarılı projelerle sektörde tanınan ve kullanıcıları tarafından takdir toplayan Timur Gayrimenkul, yeni bir projeye daha imzasını atmaya hazırlanıyor. Türkiye'nin en gözde tatil ve turizm beldelerinden birisi olan Muğla'nın Bodrum ilçesinde eşi benzeri bulunmayan bir projeyi hayata geçiren Timur Gayrimenkul, yine sektörde adından sıkça söz ettirecek. Bodrum'un meşhur mandalina ağaçlarıyla çevrili, denize sıfır konumda bulunan Nef Yalıkavak projesi bölgenin en doyumsuz manzarasını da sunuyor. Bodrum'un Yalıkavak bölgesinin son koyunda inşa edilen Nef Yalıkavak projesinin kendisine özel 460 metre uzunlukta bir sahili bulunuyor. Mimari açıdan benzersiz olan projeyi dünyaca ünlü mimarlar özenle tasarladı. Normal bir konut ya da villadan daha fazlasını içeren Nef Yalıkavak projesinin fiyatları da belli oldu. Son dönemde de internette Nef Yalıkavak projesi fiyat listesi ön plana çıkmış durumda. İşte Nef Yalıkavak projesi fiyat listesi..

Nef Yalıkavak projesi fiyat listesi

Nef Yalıkavak projesi, ülkemizin en gözde tatil ve turizm merkezi olan Muğla'nın Bodrum ilçesinde bulunuyor. Sahil kasabası konseptiyle tasarlanan proje, kendisine özel sahili, kumsalı ve eşsiz manzarasıyla kendisine hayran bırakıyor. Üç tarafı denizle çevrili olan projede 365.000 - 3.650.000 Euro arasında değişen fiyatlar bulunuyor. 

1+1, 2+1, 3+1, 4+1 tipinde daireler ve villalardan oluşan projede en küçük 88, en büyük 420 metrekare büyüklüğünde konutlar bulunuyor. Aynı zamanda ofis ve mağazaların da yer alacağı proje otel konforunu evinize getirecek. 

FIRSAT PROJELERİ