Greenox Yatırımcısına 20 Yıl Vade İmkanı Sunuyor

Greenox Yatırımcısına 20 Yıl Vade İmkanı Sunuyor
17.02.2017 - Cuma

Türkiye’nin ilk ve tek dikey ormanına kucak açan Greenox Urban Residence, konut sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldüren avantajlar sunuyor. 20 yıl vade ve düşük faizli konut kredisi seçeneklerinin sunulduğu Greenox Urban Residence, 13 bin metrekare alana inşa ediliyor.

Gayrimenkul sektörüne canlılık kazandıracak proje 120 milyon TL yatırım değeriyle yükseliyor. 1100 metrekare sosyal tesis alanına sahip proje 17 katlı tek blokta 170 konuttan meydana geliyor. Greenox Urban Residence, yatırımcısına 50 ila 91 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri sunuyor.

Şehrin merkezinde yeşile ve oksijene ihtiyaç duyan insanların her türlü ihtiyacını karşılayacak özelliklere sahip projede yüzme havuzu, güneşlenme terası, vitamin bar, barbekü alanı, seyir terası, fitness salonu, sauna, buhar odası, şok duşu, soyunma odaları; giriş katında resepsiyon, karşılama avlusu, etkileşim avlusu, concierge, toplantı salonu, çalışma odası, misafir suitleri, cafe, müzik ve oyun odaları, eğlence odası ve cep sineması bulunuyor.

Avrupa yakasının merkezinde finans, iş ve alışveriş merkezlerine yakınlığıyla dikkat çeken Greenox Urban Residence, FSM ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 8 dakika, Beşiktaş İskelesi’ne 15 dakika, 4. Levent metro durağına ise 5 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor.

“Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik (LEED)” projesinde Gold adayı olan Greenox Urban Residence'ın dikey duvarlarında 21 bin 200 adet bitki, cephelerde ise 900 adet ağaç ve ağaççık bulunuyor.

Fırsat Projeleri