Enza Mobilya'da %50'Ye Varan İndirim Sizi Bekliyor!

Enza Home, yıl sonuna özel kampanya başlattı. Yeni yılda evinde Enza Mobilya şıklığını yaşamak isteyenlere yüzde 50'ye varan indirim fırsatı sunuluyor.

Enza Mobilya'da %50'Ye Varan İndirim Sizi Bekliyor!
07.12.2017 - Perşembe

Enza Home, yıl sonuna özel kampanya başlattı. Yeni yılda evinde Enza Mobilya şıklığını yaşamak isteyenlere yüzde 50'ye varan indirim fırsatı sunuluyor. Enza Home 4. Mobilya Festivali Kampanyası 01 Kasım - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacak olan mobilya alışverişlerinde geçerlidir.

Enza Mobilya'nın yıl sonuna özel başlattığı kampanya, 2018 yılı gelmeden evini yenilemek isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor. 31 Aralık'a kadar devam edecek olan Enza Home 4. Mobilya Festivali Kampanyası'nda %50’ye varan yıl sonu indirimler sizleri bekliyor. Kampanya dahilinde belirli ürünlere pe?in fiyat üzerinden net %30, net %35, net %40 ve net %50 indirim; diğer ürünlere ise pe?in fiyat üzerinden net %25 indirim uygulanıyor. Enza Home mağazalarında bulunan hali ve aydınlatma ürünlerinde peşin fiyatı üzerinden yüzde 30 indirim yapılıyor.

ESKİ YATAĞINIZI GETİRİN YENİSİNİ GÖTÜRÜN

Eski yatağını değiştirmek isteyenlere de kampanya sunan Yataş, eskiyi getir yeniyi götür kampanyası başlattı. Eski yatağınızı evinizden alarak yenisini teslim ediyor. Ayrıca tüm yatak, baza ve başlıklarda net yüzde 35 indirim, yastık ve yorganlarda etiketin yarısı, renkli ev tekstilinde yüzde 50’ye varan indirim fırsatı sunuyor. Kampanya 31 Aralık 2017'ye kadar geçerlidir.

Fırsat Projeleri