Çin Devi Wanda Ve Mar Yapı El Sıkıştı

Gayrimenkul, finans, turizm gibi alanlarda faaliyet gösteren ve dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan Wanda Group ve Mar Yapı, turizm yatırımı için el sıkıştı.

Çin Devi Wanda Ve Mar Yapı El Sıkıştı
24.05.2017 - Çarşamba

Gayrimenkul, finans, turizm gibi alanlarda faaliyet gösteren ve dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan Wanda Group ve Mar Yapı, turizm yatırımı için el sıkıştı. Güneşli Basın Ekspres yolunda hayata geçirilecek olan Wanda Vista İstanbul projesi bu ortaklık ile hayata geçirilen ilk proje olacak.

 


Basın toplantısında konuşan Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök: “dünyanın en önemli tasarımcılarından PhilippeStarck ile dünyanın sayılı otelcilik gruplarından biri olan WandaHotels&Resorts’u Basın Ekspres Yolu’nda aynı kompleks içerisinde, ‘G’ projesinde bir araya getiriyoruz. Projede Wanda’nın beş yıldızlı lüks otel markası bir kulede yer alacak. Çin’den başlayıp Avrupa’ya uzanan Baharat Yolu’nun duraklarından biri olan Basın Ekspres’te yani Yeni İpek Yolu üzerinde yüzyıllar sonra, yeniden Çinli dostlarımızı ağırlayacağız.” Şeklinde konuştu.


Toplantıda söz alan Wanda Group Başkan Yardımcısı Ning Qi Feng: “.WandaHotels&Resort’un dünya pazarlarındaki ilk markası Wanda Vista İstanbul olacak. Mar yapı ile olan ortaklığımız ile Türkiye’nin en büyüleyici lüks otellerinden biri olarak Wanda Vista İstanbul’u inşa edeceğimize inanıyoruz” dedi.

Fırsat Projeleri